bir referans yeter
otelreferans.com logo

Aygül Hotel şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz


Konum9
Temizlik8
Servis8
Yiyecek & İçecek8
Odalar7
Eğlence & Animasyon5
Fiyat & Kalite9
Aygül Hotel şikayet ve yorumları

Aygül Hotel şikayet ve yorumları

Muğla - Fethiye
4 referans, 16.915 görüntülenme, 7.5/10 puan
7,5

7
Ender Eh İşte
Eski.bir hotel. bazı odalar elden geçmiş ama diğer odalar çok yetersiz acilen bakım yapılmalı. kahvaltı çok yetersiz ve lezzetsiz. 6 gün kaldım, kahvaltıda hiç taze ekmek yoktu. akşam yemeği yetersiz, aşçı eldeki imkanla bir şeyler yapmaya çalışıyor ama imkanlar çok kısıtlı.
yemek dert değil ne bulursam yerim derseniz, eski otel ama çok önemli değil yatak olsun iyi kötü bir lavabosu olsun yeter derseniz kalabileceğiniz bir hotel.
tüm imkanlar minimum yeterlilikte.
tek iyi tarafı ölüdeniz' e yakın . yol üzeri ulaşım kolay. manzarası güzel.

çok bir şey beklemeden kalınacak vasat bit hotel.
Referans Tarihi : 07 Temmuz 2016
Konaklama Tarihi : Haziran 2016
4,3

Leman Süper Bir Manzara!
Öncelikle otelin manzarasının çok güzel olduğunu belirtmeliyim. konum süper. otelin heryeri yemyeşil ve çiçeklerle dolu. bahçesindeki biberler ve domatesler de etrafa şirinlik katmış. otel personeli çok ilgili ve herkes güleryüzlü idi. daha önceki gelişimizde yola bakan odada kalmıştık, orası yoldan dolayı biraz gürültülüydü ama bu sene havuza yakın odalarda kaldık gayet sakindi. odalar sade ve temiz. çalışanlar çok yardımsever ve en ufak bir durumla bile çok ilgililer. akşam yemekleri ev yemekleri tadında. otelde özel bir animasyon yok ama özellikle günbatımında manzaraya karşı sakin müzikler çok dinlendirici. daha önceki gelişimizde olduğu gibi biz çok mutlu ve memnun ayrıldık. seneye tekrardan gideceğiz. sakin, huzurlu ve doğayla başbaşa tatil geçirmek isteyen herkese tavsiye ederim.
Referans Tarihi : 30 Eylül 2012
Konaklama Tarihi : Eylül 2012
9,0

Maydın Manzarası En Güzel Otel
Manzarası ve doğasıyla herkese tavsiye edebileceğim bir yer. konumu bakımından ölüdeniz manzarasına oldukça hakim. akşam yemekleri oldukça güzel. sakin ve doğayla içiçe bir tatil geçirmek isteyen herkese tavsiye edebilirim.
Referans Tarihi : 24 Eylül 2012
Konaklama Tarihi : Temmuz 2012
8,9
Agd Önerilir
2009 da temmuz da kalmıştık, yine telefonla rezervasyon yaptırarak gittik, çok beklentisi olmayanlar için harika manzaraya sahip çok doğal bir otel.. 2009 daki tavuşkuşlarının ne kadar kötü öttüklerini orda öğrendim :)) birinin yavruları vardı 5*6 tane.. civcivler vs.. otel temiz, çalışanlar saygılı ve ilgili. yarım pansiyon ama içecek fiyatları makul. tek dezavantajı sahile 1 km uzaklıkta, arabanız yok ise biraz sıkıntılı olabilir.. arabanız var ise kesinlikle tavsiye olunur.. fiyatlar hisarönü gibi.. o bölgenin en eski otellerinden biri aynı zamanda.. animasyon yok, ancak müzik yayını var, çok büyük bir otel değil zaten.. tavsiye edilir..
Referans Tarihi : 26 Ağustos 2012
Konaklama Tarihi : Ağustos 2012
7,7