bir referans yeter
otelreferans.com logo

Azka Otel şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz


Konum9
Temizlik7
Servis6
Yiyecek & İçecek7
Odalar6
Eğlence & Animasyon4
Fiyat & Kalite5
Azka Otel şikayet ve yorumları

Azka Otel şikayet ve yorumları

Muğla - Bodrum
7 referans, 38.096 görüntülenme, 7/10 puan
7,0

6
7
8
7
Antalya Memnuniyet
Antalya lıyım.bugüne kadar 100 e yakın otelde kaldım.bu kadar rezil bir teseis görmedim.rahatsızdım ilaç almam gerekiyordu.bodrum gezisinden sonra dışarıdan 500ml şişe su almıştım.otel girişinde sanki terörist durduru gibi durdurulup elimdeki şişe suyuda silah zannedip elimdeki suyu içeriye almadılar.muamele sanki teröristmişim gibi bir muameleydi.bayan bir müdür o da aynı şekilde bizim kuralımız bu diyerek bana sert bir eda.
bir an kendimi karakolda zannettim.30 yıldır turizmin içinde olarak ben böyle bir şey görmedim.o kadar otellerde hem çalıştım hemde kaldım.yok böyle bir şey.gelsinler antalya da turizm otelcilik nasıl yapılıyor görsünler.
Referans Tarihi : 25 Temmuz 2017
Konaklama Tarihi : Temmuz 2017
3,0
Yağmur Tayfun Yolunuz Bodrumsa Oteliniz Azka Olmalı
Biz 24.06.2012 tarihinde eşimle birlikte 8 günlük balayı yapmak, bir senelik çalışma temposundan çıkarak kafamızı dinleyip süper bir tatil yapmak için bodrum azka oteli tercih ettik çokta memnun kaldık.bir tatilde olması gereken herşey fazlasıyla vardı beş yıldızı gerçekten çalışanlarıyla yemekleriyle otelin manzarasıyla deniziyle havuzuyla aşçısından garsonundan şefinden resepsiyonundan bütün herşeyiyle fazlasıyla hak ediyor.çok güzel karşıladılar otelin giriş saatinden erken gitmemize rağmen bizi kısa bir süre resepsiyonda ağırlayıp hemen odamıza aldılar sonrasında ise rüya gibi bir tatilin bizi beklediğini hissettirdiler.resepsiyondan gülden hanıma (eşimin ayağı yara olmuştu hemen ilaç getittirdi)şef yusuf beye tekne turu ve gecelerdeki yapılan animasyonlardan haberdar edip hemen yerimizi ayırmasından,nezaketinden güleryüzünden dolayı,bütün garsonlara çağırmanıza seslenmenize gerek yok çünkü her daim yanınızdalar,temizlikçilerine her gün mutlaka odanız temizlenip düzenleniyor çok muntazam bir şekilde ,aşçılarına o muhteşem yemekleri tatlıları salataları çeşitleri ve hizmetlerinden dolayı ve güvenli huzurlu herşeyi bol bir tatil sundukları ve ekipleri için azka sahiplerini teşekkürlerimizi bildirmek istiyorum.yolunuz bodrumsa oteliniz azka olmalı diyorum...
Referans Tarihi : 06 Temmuz 2012
Konaklama Tarihi : Haziran 2012
10
Begüm Azka Otel
Eşimle balayı için bardakçı koyundaki azka oteli tercih etmiştik ve çokta memnun kaldık.yemekleri harika,ama tek sıkıntı yarım pansiyon.bu otelde herşey dahil yok maalesef.ve akşamları sakin sanki otelde kimse yok gibiydi,ama sahili en iyi otellerden.biz memnun kaldık.
Referans Tarihi : 27 Nisanıs 2012
Konaklama Tarihi : Mayıs 2012
7,7
Duygu Özkan  
O muhteşem koya haksızlık bence. en üst kademeden en alt kademeye kadar tüm çalışanlar eğitimsiz. kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Referans Tarihi : 30 Temmuz 2011
Konaklama Tarihi : Temmuz 2011
2,9
Elif Azka 2011
7gün geçirdiğim azka otelden kesinlikle çok memnun kaldım,herkese tavsiye ederim.otel bodrum\'un dışında bardakçı koyunda merkeze yürüyüş mesafesinde (10-15 dk.) yürümek istemezseniz sahilden tekne taksilerle (kişi başı 5tl.) marinaya gidiliyor. ya da her saat taksi bulmak mümkün zaten. odalar çok ferah ve deniz manzaralı.plajı-denizi mükemmel.şezlonglar,şemsiyeler ve havlu ücretsiz.denize girmek istemezseniz çok derin olmasa da (1.60) havuzu güzel. kahvaltı ve akşam yemeği çok çeşitli özellikle tatlılarına bayıldım :) tek kötü tarafı tabi kişiye göre değişir bu,otel geceleri genel de sessiz...
Referans Tarihi : 20 Temmuz 2011
Konaklama Tarihi : Temmuz 2011
7,4

Melisa Özdemir Çalışan Kalitesi Sıfır
Kötü bir tail geçirdim.bir daha asla gitmem.
Referans Tarihi : 21 Haziran 2011
Konaklama Tarihi : Mayıs 2011
3,7
Seda Güner  
Azka otel'de çok hoş manzaralı ve özel bir banyosu olan güzel bir odada konakladık. otel bodrum'un dışında küçük bir koyda (bardakçı) fakat merkeze yürüyüş mesafesinde(10-15 dak.).ayrıca minibüs ya da taksi bulunabiliyor.bir de sahilden tekne servisi ile marinaya gidiliyor (10 dak).koydaki diğer oteller gürültülüydü ama azka sakin bir seçenek.özel sahili güzel ve kumlu,deniz temiz,bütün şezlonglar ve şemsiyeler ücretsiz.odalar çok iyi temizleniyordu ve çarşaflar havlular değiştiriliyordu.otel personeli bizi iyi ağırladı. kahvaltı çok çeşitliydi.
Referans Tarihi : 01 Ocak 1970
Konaklama Tarihi : Eylül 2007
8,7
Tesisin bu yoruma cevabı