bir referans yeter
otelreferans.com logo

Eftalia Aqua Resort Hotel şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz


Konum9
Temizlik7
Servis8
Yiyecek & İçecek7
Odalar8
Eğlence & Animasyon8
Fiyat & Kalite8
Eftalia Aqua Resort Hotel şikayet ve yorumları

Eftalia Aqua Resort Hotel şikayet ve yorumları

Antalya - Alanya
3 referans, 15.678 görüntülenme, 7/10 puan
7,0

8
K Maraşlı Teşekkür
2012 den beri ailemle eftallia viliç ve daha sonra agua da tatil tercihimizi orada kullandık yani 2017 eylül ayındada kısmet olursa yine aguada tatilimizi orada kullanacagız bütün personele ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim özellikle baş aşcı ihsan ustama sayın müdüre hanım zehra hanımefendiye resebsiyon kurtuluş beye ilgilerinden dolayı çok ama çok teşekkür ederim.
Referans Tarihi : 15 Aralık 2016
Konaklama Tarihi : Eylül 2016
9,6

Deniz Temiz Degil
Otelde 5 gece 6 gün kaldık. hatta otelden yazıyorum. odamız 5 gecede 2 kez temizlendi.benim resepsiyona inerek söylemem üzerine zorla temizlendi.odaya tuvalet kağıdı bile koymadilar.sabunu bile resepsiyona söyleyip getirtık. havlu ve çarşaflar lekeliydi. yemekler yabancı damak tadına uygun ve bir daha tavuk görmek istemiyorum.ayrıca yabancı dostu bir otel.animatorunden oda temizliğine kadar yabancıya nazik davranıyor.otel içinde satış yapanlar misirçi tattoo vb. çok kaba. tek güzel yanı havuzları ve aquasi.
Referans Tarihi : 27 Ağustos 2016
Konaklama Tarihi : Ağustos 2016
6,0

Öğretmen Başarılı
Otel çocuk dostu. aquaları çocuk ve büyük'leri eğlendiriyor. yemekler yeterli fakat lezzet yönünden zayıf. temiz. tavsiye ederim.
Referans Tarihi : 10 Temmuz 2015
Konaklama Tarihi : Temmuz 0
7,9
Zeccy Web Dizayn