bir referans yeter
otelreferans.com logo

Euphoria Palm Beach Resort şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz


Konum7
Temizlik6
Servis5
Yiyecek & İçecek6
Odalar6
Eğlence & Animasyon7
Fiyat & Kalite6
Euphoria Palm Beach Resort şikayet ve yorumları

Euphoria Palm Beach Resort şikayet ve yorumları

Antalya - Manavgat
37 referans, 79.313 görüntülenme, 7/10 puan
7,0

6
9
8
8
Tatilci Güzel Tatil
Bu yıl tatilimi ağustos dönemine getirdim ve 2 çocuk ve eşimle birlikte bu otelde konakladık. ilk önce yorumları bende okumuştum ve otele ön yargılı idim. bu yüzden bende otelin kendi telefonunu gece geç saatte aradım. çıkan görevli bana yorumlara takılmama mı diğer otel vb. gibi yer veya kişilerin kasıtlı bu yorumları yaptığını, görevlilerin ve otelin yenilendiğini söyledi ve benimle iletişiminde kibar ve ayrıntılı idi. teşekkür ederek telefonu kapatacağım sırada ismini ve otelde resepsiyonda çalışıp çalışmadığını sordum. kendisinin bana otel müdürü olduğunu söyledi ve hususi cep telefonu numarasını bana verdi. kafanıza takılan herşeyi bana sorabilirsiniz dedi. çok mutlu oldum ve otele güvendim. otel müdürü f**** beye teşekkürler. bu otelden fazlada beğendiğim fiyat ve konum olarak otel de yoktu. sabah otele girdiğimde eşyalarımızı alarak bizi lobide odanın boşalması için beklettiler. bu arada içecek ve öğle yemeği için bize teklifte bulundular. resepsiyonda s**** hanım diye inanılmaz iyi bir insan vardı. oğlumun sağlık durumunu kendisine söyledim ve temiz bir oda talep ettiğimde beni hiç kırmadı ve yenilenen odayı bize verdi. çok ilgili ve çok iyi bir insandı. sadece bizle değil tüm müşteriler ile bu şekilde sıcaktı. odamıza gittiğimizde odayı eşim ve çocuklarım çok beğendi. otel büyük. kalabalık. bu nedenle yemekte biraz sıkıntı var. görevlilerin bazıları özellikle yemekhane ve servis bölümü ilk önce çok kötü idi, ilgisiz ve kaba idi. sonra başka otellerden işinde iyi görevliler geldi. denildiği gibi zeytinyağı fabrikaları bölgede olduğunda tüm kızılağaç akşamları biraz tuhaf kokuyor. havuz ilaçlaması yapılması lazım bol havuz var. sahili gerçekten kayalık. yemek çeşitleri ve özellikle tatlı çeşitlerinin hem lezzetli ve bol olması gerekiyor. aynı şeyler dönmesin. türk gecesi başta animasyon ve eğlenceler güzeldi. dönercinin ve ızgaracının değişmesi lazım. barda bardak temizliğinin olması için elemanların olması gerekiyor. var ama yetişemiyorlar. genelde tüm otellerde bu şekilde zaten ama bu oteli sevdiğim için yazıyorum. servis elemanlarının ve yemeklerin iyileştirilmesi haricinde ha bide havuz ilaçlanması ben bi kusur bulamadım. yoğun misafir alan otellerin kaderi heleki bu fiyata. ben bu oteli çok sevdim yine geleceğim. tavsiye ederim. f**** bey ve s**** hanıma teşekkür ederim. inşallah yeniden görüşürüz. bence verdiğim puanı benden hak etti. teşekkürler.
Referans Tarihi : 31 Ekim 2017
Konaklama Tarihi : Ağustos 0
8,3
Ay Felaket
Otel de havuzda guvenlik sifir deniz kayalik temizlik sifir odalar bakimsiz bebeklerim enfeksiyon kapti yemekler çig daha ne diyebilirim ki rezalet
Referans Tarihi : 03 Eylül 2017
Konaklama Tarihi : Ağustos 2017
2,1
Uğur Berbat
15 yıldır konakladığım en berbat5㗠otel diyebilirim animasyon mükemmel soğuk su yok barlarda bira yok 3 saat sonra çay bardağında bira içebildik yemekler 4 numara temizlik 3 havuz 10 plaj 1 takdirinize gitmeyin
Referans Tarihi : 05 Temmuz 2017
Konaklama Tarihi : Temmuz 2017
5,6
06 Na Kesinlikle Hayır
1-7 temmuz 2017 tarihleri arasında euphorya palm beach otelde konakladık. anı tur'dan satın aldığım otel tam anlamıyla bir rezaletti.

1-anı tur oteli pazarlarken standart odalarda 2 büyük bir çocuğun rahat kalabileceği bilgisini verdi. ancak üç yatağı yanyana koyduğunuzda kesinlikle kımıldayacak bir alan kalmadı ve biz yataklarımıza atlayarak ulaştık.
2- deniz bana çakıl-kum diye anlatılmıştı, oysa kıyısı bildiğiniz blok halinde kayalık ve kayalar yosun tuttuğundan kayıp düşüyorsunuz. eşim ve ben yaşımız nedeniyle iskeleden denize giremediğimiz için çok sıkıntı çektik.
3- otel küçük yapılardan oluşmuş ve giriş kattaki odalar küf ve nem kokuyor. gittiğimiz dönem tam doluluk olmadığı için oda değişikliği şansımız oldu. olmasaydı tatil boyunca bu kokuya maruz kalacaktık.
4- akşam saat 10:00'dan sonra, bazen de sabahları korkunç bir çöp kokusu yayılıyor. nedenini bölgedeki zeytinyağı fabrikaları olarak açıkladılar.
5- en önemlisi temizlik sıfır.....çay alacaksınız temiz fincan ve bardak bulmak imkansız. mideniz kaldırırsa bardağı çalkalayıp, siliyorsunuz. durum böyle olunca acaba yemekler hangi koşullarda pişiyor diye düşünüyorsunuz.. tabaklar, kaşık ve çatallar aynı şekilde.
6- tüm bu sorunları oteldeki, satışı yapan acentadaki ve merkezdeki yetkililere anlatmamıza ve otel değişikliği talep etmemize rağmen hiçbir çözüm üretilmediği gibi biz size dönerizle avutulduk ve çoğu zaman telefonlar yüzümüze kapatıldı. oysa biz oradayken aynı şikayetleri dile getiren bir ailenin başka bir otele yerleştirildiğine tanık olduk. . müşteri arar arar bıkar ve mecburen otelde kalır mantığıyla hareket edildi. oysa seneye aynı müşteri başka bir tura gider kaygısı güdülmeliydi, müşteri memnuniyeti esas alınmalıydı.
Referans Tarihi : 07 Temmuz 2017
Konaklama Tarihi : Temmuz 2017
4,3
Mustafa Bidaha Gidilir Mi??
Temmuz 2017 de kaldık, standart odalarda 2 büyük bir çocuğun rahat kalabileceği bilgisini verdi, ama tek yatakla hareket etmeniz bile çok zor oldu.deniz çakıl kum denildi ama beton bloklarla dolu.akşam saat 10:00'dan sonra, bazen de sabahları korkunç bir çöp kokusu yayılıyor. çay alacaksınız temiz fincan ve bardak bulmak imkansız. tabaklar, kaşık ve çatallar aynı şekilde. ama spa ve fitness merkezi 10 numara.hem güler yüzlü çalışanları var ve çok temizdi, bir spa merkezi için tercih edilirmi bilemiyorum
Referans Tarihi : 09 Temmuz 2017
Konaklama Tarihi : Temmuz 2017
4,0

Utku Rezalet
1-7 temmuz 2017 tarihleri arasında euphorya palm beach otelde konakladık. anı tur'dan satın aldığım otel tam anlamıyla bir rezaletti.

1-anı tur oteli pazarlarken standart odalarda 2 büyük bir çocuğun rahat kalabileceği bilgisini verdi.
ancak üç yatağı yanyana koyduğunuzda kesinlikle kımıldayacak bir alan kalmadı ve biz yataklarımıza atlayarak ulaştık. ayrıca otelin bu sene el değiştirdiğini ve yenilendiğini ifade ettiler. evet otel el değiştirmiş ancak yenilenme dört yıl önce kısmen yapılmış, şansınıza ne çıkarsa, yayları çıkmış bir yatak, lekeli, yırtık havlular vb.

2- deniz bana çakıl-kum diye anlatılmıştı, oysa kıyısı bildiğiniz blok halinde kayalık ve kayalar yosun tuttuğundan kayıp düşüyorsunuz.
dolayısıyla eşim ve ben yaşımız nedeniyle iskeleden denize inmekte çok sıkıntı çektik.

3- otel küçük yapılardan oluşmuş ve giriş kattaki odalar küf ve nem kokuyor.
gittiğimiz dönem tam doluluk olmadığı için oda değişikliği şansımız oldu. olmasaydı tatil boyunca bu kokuya maruz kalacaktık.

4- akşam saat 10:00'dan sonra, bazen de sabahları korkunç bir çöp kokusu yayılıyor. nedenini bölgedeki zeytinyağı fabrikaları olarak açıkladılar.

5- en önemlisi temizlik sıfır.....çay alacaksınız temiz fincan ve bardak bulmak imkansız. mideniz kaldırırsa bardağı çalkalayıp, siliyorsunuz.
durum böyle olunca acaba yemekler hangi koşullarda pişiyor diye düşünüyorsunuz.. tabaklar, kaşık ve çatallar aynı şekilde.

6- tüm bu sorunları oteldeki, satışı yapan acentadaki ve merkezdeki anı tour yetkililerine anlatmamıza ve otel
değişikliği talep etmemize rağmen hiçbir çözüm üretilmediği gibi biz size dönerizle avutulduk ve çoğu zaman telefonlar
yüzümüze kapatıldı. oysa biz oradayken aynı şikayetleri dile getiren bir ailenin başka bir otele yerleştirildiğine tanık olduk. .
müşteri arar arar bıkar ve mecburen otelde kalır mantığıyla hareket edildi. müşteri memnuniyeti esas alınmalıydı.

ben tüm bunları bilmiş olsaydım tercihimi başka bir otelden yana kullanırdım. bundan beni yanlış yönlendiren anı tour sorumludur ve geçirdiğim tatil rezaletti.
Referans Tarihi : 10 Temmuz 2017
Konaklama Tarihi : Temmuz 2017
1,0
Burcu Berbat Tatil
Tatilden daha yeni döndük ailemle gbirdittiğim için 2 odada kaldık.ilk gittiğimiz gün pişman olduk aslında .sabah kahvaltısına gittiğimizde bardak ve fincanların hiç yıkanmamış oldugunu içinde sarı kahve çay lekeleri dışında ruj lekeleri oldugunu gördük.temizlik sıfırdı.yemek hep aynı şeyler. havuz temizlenmiyor.konsept içindeki hiçbişe yok. sadece üç ögün yemek var.ara ögünler yok.
Referans Tarihi : 17 Temmuz 2017
Konaklama Tarihi : Temmuz 2017
1,0
Cumali Cumali Karakuş
Bu yorumu şuan otel de yazıyorum(01.07.2017)
eğer bir yıl boyunca beklediğiniz tatilin rezil olmasını istiyorsanız ve tatil paranızı çöpe atmak istiyorsanız euphoria da tatil yapabilirsiniz
onlarca otelde konakladım bu kadar kötüsünü hiç görmemiştim
1-temizlik ve hijyen:herhangi bir 5 yıldızlı otelin tuvaleti buranın mutfağından temizdir
2-yemek ve yemekhane:yemeklerde malzemede kısıtlama yok ama o etler o balıklar o tavuklar ancak bu kadar kötü pişirilebilirdi
3-animasyon:herhangi bir ilk okulun piyes gurubu daha iyi animasyon yapardı
4-hizmet ve personel:esir kampında birilerinin kurtarmasını bekler gibi ve çok amatörler suriye'den personel getirseler daha iyi hizmet verirler
5-deniz plaj:bildiğiniz sarayburnu falezlerindesiniz
6-çay kahve kola için sıra beklemeniz gerekiyor
düşünüyorum hep kötü yorum yaptım hiç mi iyi olan bişey yok vallahi yok billahi yok.
Referans Tarihi : 31 Temmuz 2017
Konaklama Tarihi : Temmuz 0
2,3
Zekiye Adim Zekiye B*******
Merhaba otel çok güzel ama çok değişik bi koku var otel daha çok yabanci kabul ettiginden bütün yemekler eyleneylence animasyonlar ve ve pek çok şey onlara göre ayarlanmış kendimi yurt dışına tatile gitmiş gibi hissettim açıkçası begenmedim sadece havuz plas güzeldi turkce konuşan birini görünce seviniyodunuz personel yorgunluktan konusamiyolar bile düşünün artık birşey soruyorunuz turkceyi unutmuşlar bakıyorlar
Referans Tarihi : 05 Ağustos 2017
Konaklama Tarihi : Ağustos 0
2,9
Bedevi Rezalet
1-7 temmuz 2017 tarihleri arasında euphorya palm beach otelde konakladık. anı tur'dan satın aldığım otel tam anlamıyla bir rezaletti.

1-anı tur oteli pazarlarken standart odalarda 2 büyük bir çocuğun rahat kalabileceği bilgisini verdi.
ancak üç yatağı yanyana koyduğunuzda kesinlikle kımıldayacak bir alan kalmadı ve biz yataklarımıza atlayarak ulaştık. ayrıca otelin bu sene el değiştirdiğini ve yenilendiğini ifade ettiler. evet otel el değiştirmiş ancak yenilenme dört yıl önce kısmen yapılmış, şansınıza ne çıkarsa, yayları çıkmış bir yatak, lekeli, yırtık havlular vb.

2- deniz bana çakıl-kum diye anlatılmıştı, oysa kıyısı bildiğiniz blok halinde kayalık ve kayalar yosun tuttuğundan kayıp düşüyorsunuz.
dolayısıyla eşim ve ben yaşımız nedeniyle iskeleden denize inmekte çok sıkıntı çektik.

3- otel küçük yapılardan oluşmuş ve giriş kattaki odalar küf ve nem kokuyor.
gittiğimiz dönem tam doluluk olmadığı için oda değişikliği şansımız oldu. olmasaydı tatil boyunca bu kokuya maruz kalacaktık.

4- akşam saat 10:00'dan sonra, bazen de sabahları korkunç bir çöp kokusu yayılıyor. nedenini bölgedeki zeytinyağı fabrikaları olarak açıkladılar.

5- en önemlisi temizlik sıfır.....çay alacaksınız temiz fincan ve bardak bulmak imkansız. mideniz kaldırırsa bardağı çalkalayıp, siliyorsunuz.
durum böyle olunca acaba yemekler hangi koşullarda pişiyor diye düşünüyorsunuz.. tabaklar, kaşık ve çatallar aynı şekilde.

6- tüm bu sorunları oteldeki, satışı yapan acentadaki ve merkezdeki anı tour yetkililerine anlatmamıza ve otel
değişikliği talep etmemize rağmen hiçbir çözüm üretilmediği gibi biz size dönerizle avutulduk ve çoğu zaman telefonlar
yüzümüze kapatıldı. oysa biz oradayken aynı şikayetleri dile getiren bir ailenin başka bir otele yerleştirildiğine tanık olduk. .
müşteri arar arar bıkar ve mecburen otelde kalır mantığıyla hareket edildi. müşteri memnuniyeti esas alınmalıydı.

ben tüm bunları bilmiş olsaydım tercihimi başka bir otelden yana kullanırdım. bundan beni yanlış yönlendiren anı tour sorumludur ve geçirdiğim tatil rezaletti.
Referans Tarihi : 10 Temmuz 2017
Konaklama Tarihi : Temmuz 2017
1,0

Gursema Memnuniyet İletilmeli
7 gece küçük kızımla konakladim, otelden çıkma gereksinimi bile duymadığım gününüzü dolu dolu geçireceğiniz muhteşem animasyon gösterileri, etkinlikleri olan , temiz odalar, yemek alternatifleri geniş, insana huzur veren tatil köyü havasında hem egleniceginiz hem de dinlenebileceginiz bi tesis.. doğum günüm e özel odam hazırlanmış olması insanı özel hissettiriyor. fiyat olarak ta çok avantajlı , mavi bayrak almış olması insan a güven veriyor. zamanımız kıymetli, değecek yerde olun...
Referans Tarihi : 13 Temmuz 2017
Konaklama Tarihi : Temmuz 2017
10
Mehmet Çok Kötü
Tesis olarak güzel ve geçen seneki yorumlar genelde iyi fakat bu sene kesinlikle gitmeyin. çalışanlar işleri hayrına yapıyor gibiler, biz de dilenci.. her yemekte aşevi gibi kuyruk bekledik. geç gittik yemek kalmadı. alacarte restorana gittik garson bir an önce gidelim diye elinden geleni yaptı, bi kovmadı. alacarte restorandaki bütün yemekler soğuktu ya da garson arkadaş bilerek soğuttu. sabah kahvaltıları tam bir savaş.. yumurta bile bulamıyorsun. yumurtalar nerde diye isyan edince getiriyorlar ama kaynamaktan kömürleşmiş. ona da itiraz edince yumurta dedin getirdik diyorlar. temizlik takıntınız varsa zaten kesin gitmeyin. havuzların etrafı çamur oluyor ve kimse temizlemiyor. denize gireyim derseniz de kayalık, öyle küçük değil büyük kayalar. yüzerken ayağınızı ve ya dizinizi çarpabilirsiniz. içerim yemek yemem derseniz o da zor . herşey bitti dediler. bi ara nane limon karpuz vs yok dediler. buz bile yoktu. su istiyorsun garson dolaptan al diyor, dolapta su yok diyorsun ben nerden bulayım diyor. tam kafayı yemelik. ben dayanamadım bir gün erken çıktım. siz sakın gitmeyin.
Referans Tarihi : 20 Temmuz 2017
Konaklama Tarihi : Temmuz 2017
2,1
Ebru Tek Kelimeyle Harika
Buradaki yorumlara bakınca çok teredüd içinde kalmiştim 5 /19 haziran 2017 tarihlerinde ailecek 2 oda seklinde konakladık personellerin ilgisi güler yüzlü davranması süper yemekler harikaydı kırmızı et ızgaraya kadar var burdaki yemekler berbat diyenler evlerinde yiyorlarmı yada tatil kültürlerimi yok baskada bişey diyemiyorum sular marka temizlik iyiydi animasyonlar biraz yabancı ağırlıklı ancak sürekli mevcut havuzlar cok büyük temiz sahil bitarafı kayalık bi tarafı cakıl ancak hiç girilmiycek sekilde degil harıka dogasıyla süper bir tatil herkese öneririm
Referans Tarihi : 24 Haziran 2017
Konaklama Tarihi : Haziran 2017
9,3
Özgee 3 Yıldır Aynı Adresss
3 yıldır euphoriayı tercih ediyoruz .geçen yıl biraz tereddütlü gitmiştik ve annem çocuklar,birde kız kardeşim le ailesi vardı ama çok güzel bir tatildir çocuklarımda bizde çok eğlendik tek sıkıntı yemekleri biraz hafife almışlardı yanlız fiyatları çok uygundu yine bu sene oraya gitmeyi düşünüyoruz ve herkese tavsiye ederim ,,,,
Referans Tarihi : 20 Nisan 2017
Konaklama Tarihi : Ağustos 2016
7,7
Şükrü Mukemmel
Su an euphoria palm beach deyim yorumlara bakinca cekinerek geldim ama ben begendim . genis alanda kurulu yuruyus yapmaya musait denizi mavi bayrakli personeli iyi bence. yemek konusunda alternatif o kadar cok ki buraya yorum yazanlar begrnecekleri bi seyleri nasil bulamamis sasirtici. gercekci olmayan yorumlar vicdani vebal tasir.
tesekkurler euphoria seneyegene gelirim...
Referans Tarihi : 25 Eylül 2016
Konaklama Tarihi : Eylül 2016
9,0
Aykut Kesinlikle Gitmeyin!!
Arkadaşımla 4 gece 5 gün konaklama yaptık.sabah 8 de vardığımızda resepsiyondaki çocuktan bu saattemi gelinir diye tepki gördük.dışardan yemek yiyin 4 gün boyunca aç kaldık sabah pişi olmasa ölürdük her gün aynı yemekler kızartma pilav yemekten midemiz bozuldu
kısacası paranıza rezil olmayın
Referans Tarihi : 28 Eylül 2016
Konaklama Tarihi : Eylül 0
3,0
Sevil Berbat Tatil
Hayatımda gördüğüm en berbat otele girişimizden 3 saat sonra odamızı verdiler bavullarımızda 4 saat sonra geldi otel servis elemanları nezaketsiz yemek kısmı berbet bozuk yiyecekler bulunmayan kaşık çatal tabak olmayan yemekler odalar hariç otelin tamamı pislik içinde gün içinde temizlik yapılmıyor tatilinizi rezil etmek istemiyor ve sinir hastası olmak istemiyorsanız kesinlikle gitmeyin
Referans Tarihi : 18 Temmuz 2016
Konaklama Tarihi : Temmuz 2016
4,9
Snaaa Berbat Ötesi
Temmuz ayının başlarında konakladım ve genel olarak hiçç beğenmedim.yemekler korkunç özensiz personel herşeyi boşuna heba ediyor. tamamen bazı almanların yeme sitiline göre çalışıyorlar. yemek yenilen yer felaket kokuyor temizlik sıfır.çalışanlar hep genç ilgisiz. deniz çok kötü tamamen içi kayalık bide dalgalıysa asla giremiyorsunuz. çok çabuk derinleşiyor. animasyonlar da ruslara yönelik her akşam aynı zaten. odalar özensiz ama hergün temizlendi ama havlular değişmedi.lavobalar yıkanmadı banyo çok pis küvet taşlar hep sarı lekeli kesinlikle berbat bebeğim olduğu için tiksindim resmen yazıklar olsun verdiğim paraya.bebeği olanlara hiç tavsiye etmıyorum olmaynlarada tabiiii...bu gurubun hiç bir oteline de bir daha asla gitmem.çok kötü tatil geçirdikhavuzlar bile pisti temizlik yok çocuk havuzu temiz olsa bari oda yok.kısaca berbatt o 5 tane yıldızı haketmıyor.. tabi su kesintisini de söylemek lazım...
Referans Tarihi : 11 Temmuz 2016
Konaklama Tarihi : Temmuz 2016
1,0
Razor Sakın Tercih Etmeyin Berbat
24 - 28 ağustos arası seminer için gittiğimiz otelin denizi berbat kayalık ve dalgalı ayrıca yemeklerde öyle hep bayat yemekler animasyonlar sadece çocoklara yönelik 3 adet havuz var derinlikleri 1.40 konum olarakta neredeyse konyada diyebilirim konyaya sadece 190km uzaklıkta personelin davranışlarıda çok kaba bu fiyatlara bu kaliteyle ben olsam 2 pırpırını söker 3 yıldızlı otel yapardım.
Referans Tarihi : 05 Eylül 2013
Konaklama Tarihi : Ağustos 2013
3,4
Aygün Beğenmedim
26.08-02.09 tarihleri arasında konakladım ve genel olarak beğenmedim. her yıl tatile giden bir aile olarak böyle bir personel hiç bir yerde görmedim. bir şey istemeyin her an dövebilirler. gözleme yapan kadın bir felaket işini hiç sevmeyerek yaptığı belli resmen işkencede gibi davranıyor ve hıncını etrafından çıkarıyor. yemekler korkunç özensiz personel herşeyi boşuna heba ediyor. tamamen bazı rusların yeme sitiline göre çalışıyorlar. korkudan alakart rezervasyonu bile yaptırmadık. deniz çok kötü tamamen içi kayalık bide dalgalıysa asla giremiyorsunuz. çok çabuk derinleşiyor. ayaklarım parçalandı. çok kalabalık ve birkaç türk ve alman dışında hep ruslar var. animasyonlar da ruslara yönelik. çocuk kulubünde türkce bilen 2 kişi var onlarıda pek dikkate alan yok. diğerlerinin borusu ötüyor. gamze hanım sadece cocuklarla tek ilgili kişi burada. odalar özensiz ama hergün temizlendi. odamızı temizleyen sarışın bayana teşekkür ederim oteldeki birkaç nazik insandan biri. biride resepsiyondaki güngüzcü bayan. kısaca hiç beğenmedim ve bu gurubun hiç bir oteline de bir daha asla gitmem....
Referans Tarihi : 02 Eylül 2013
Konaklama Tarihi : Ağustos 2013
2,6
Gizem Süper
20 temmuz-25 temmuz tarihleri arasında euphoria palm beach'teydik.. yoğun iş temposunun ardından, dinlendirici ve bir o kadar da eğlendirici bir tatile ihtiyacım vardı.. beklentilerimin hepsini karşıladı bu otel.. otel çalışanları, rus türk alman ayırt etmeden hepsiyle ilgileniyor.. temizlik hiç fena değildi bence ..sonuçta tatil köyü ve oraya tatilinizi yapmaya gidiyorsunuz. özellikle animasyon ekibi çok eğlendiriciydi.. sabahtan akşama kadar sürekli bir aktivite halindeler ve kendinizi evinizdeymişsiniz gibi huzurlu hissediyorsunuz..water gym ve ardından havuz oyunu, club dansı.. şu anda istanbulda olup da özlediğim aktiviteler arasında.. seneye de euphoriadayım allah kısmet ederse.. tatile gitmek isteyenlere ilk fırsatta gitmelerini tavsiye ederim. fiyat olarak gerçekten verilen hizmeti hakediyor bence.. teşekkürler euphoria palm beach ailesi..
Referans Tarihi : 27 Temmuz 2013
Konaklama Tarihi : Temmuz 2013
9,6
Ercan Kötü
Otel çalışanları cok ilgisiz ve doğru düzgün konusamiyorlar.konum ve alan olarak cok güzel ve genis bir otel.yemekler cok kötü animasyon çalışanları ortamı toparlamaya çalışıyorlar animasyon başarılı. otel müşteri kalitesi çok düşük. ruslara türk'lerden daha çok ilgi var.odalarin acil yenilenmesi gerekiyor ve klimalarin kısıtlı çalışmaması gerekiyor.
Referans Tarihi : 21 Temmuz 2013
Konaklama Tarihi : Temmuz 2013
4,3
Melek Süper
Her şey çok güzeldi.tekrar gideriz inşallah
Referans Tarihi : 20 Ekim 2012
Konaklama Tarihi : Ekim 2012
10
Hasan Muhteşem
2 ekim - 7 ekim 2012 tarih aralığında kaldığımız majesty club palm beach konum olarak yeşillikler içinde çok güzel bir tatil köyü. 2 'şer katlı bloklardan oluşmuş ağaçlarla çevrili odalarında sabahları kuş sesleriyle uyanıyorsunuz. gitmeden önce birçok yorum okuduk ve bu yorumlardan dolayı biraz da tereddütlü gittik. ama iyiki de majesty 'i seçmişiz. girişten itibaren personelin ilgisi çok iyiydi. yemek çeşitliliği çok fazla, içecekler marka, şisede ve kutuda servis ediliyor. ithal içecekler de konsepte dahil. otelde aç kalmanız mümkün değil, her an yiyecek birşey bulabilirsiniz. . 3 tane büyük havuzu var.kızım havuzdan çıkmadı. hiç bir sorunla karşılaşmadık. türk müşterilerine havuz ve restoranta yakın odalar veriliyor.bizim kaldığımız oda 1616 nolu odaydı her yere 5 adım mesafedeydi. odalar klorakla temizleniyor. çarşaflar ve havlular her gün değişti. çok güzeldi.sadece masaj salonunda iş yoktu beğenmedim.onun dışında on numaraydı.
Referans Tarihi : 20 Ekim 2012
Konaklama Tarihi : Ekim 2012
10
Ayse Muhteşem
Biz ailem ile birlikte 02-07 ekim 2012 tarihinde oteldeydik.2 aile gitmiştik.otele girdiğimiz andan çıktığımız ana kadar temizlik,yemek,güleryüz ve doğal güzelliği olarak herşey mükemmeldi.tam aksine bize süper bir oda verdiler yemekler müthişti.
Referans Tarihi : 14 Ekim 2012
Konaklama Tarihi : Ekim 2012
10
Murat Rezalet
05-12 eylül 2012 tarihleri arasında daha önce de tatil yaptığım palm beach de ne yazık ki bir daha asla tatil yapmama kararı aldım çünkü daha resepsiyonda ahmet isimli resepsiyonda ki görevli gelen türk misafirlere haddinden fazla saygısızca davranıyor anlaşılmayacak şekilde de yabancıların yüzüne gülüyor. barlarda türk' lere gelince bir karış surat ancak yabancılara gelince akrobatik haraketler daha önce gittiğimde müthiş bir disiplin ve ilgi vardı ancak tamamen bitmiş hatta bir çok garson isimliğini takmadan hizmet veriyor çünkü şikayet edileceklerini biliyorlar... herhangi bir müdürle görüşmek istediğim de hepsinin izinde olduğu söyleniyor... animatörlerden bir çoğu yabancı uyruklu ve burada da türk ' lere ilgi sıfır. disiplinsizlik hat safha da bazı çalışanlar bile bunu itiraf ediyor... bir daha asla palm beache gitmiyeceğim ve gidilmesini önermiyorum her türlü şikayet belgesini doldurup şikayet etmeme rağmen ve telefon numaramı vermeme rağmen hiç kimse bana geri dönüş yapmadı.
Referans Tarihi : 15 Eylül 2012
Konaklama Tarihi : Eylül 2012
5,1
Sibel Güzel Bir Tatildi
1 ağustos -5 ağustos 2012 tarih aralığında kaldığımız majesty club palm beach konum olarak yeşillikler içinde
çok güzel bir tatil köyü. 2 'şer katlı bloklardan oluşmuş ağaçlarla çevrili odalarında sabahları kuş sesleriyle uyanıyorsunuz. biz rezervasyonumuzu 4 ay kadar önce yaptırmıştık ,gitmeden önce birçok yorum okuduk ve bu yorumlardan dolayı biraz da tereddütlü gittik. ama iyiki de majesty 'i seçmişiz. girişten itibaren personelin ilgisi çok iyiydi. yemek çeşitliliği çok fazla, içecekler marka, şisede ve kutuda servis ediliyor. ithal içecekler de konsepte dahil. biz hiç öğle yemeğine gitmedik ,buna rağmen aç kalmanız mümkün değil, her an yiyecek birşey bulabilirsiniz. plaj daki barda dahi öğle yemeği verilmekte. bazı yorumlardaki gibi yemek almak için kuyruklarda hiç beklemedik. eğer yemek almak için sizden önce sıraya girmiş 3 -5 kişiyi kuyruktan sayarsanız onu bilemem. 3 tane büyük havuzu var. şezlonglar yeterli sayıda , şezlong bulamama gibi bir sorunla karşılaşmadık. denizi her zaman biraz dalgalı. sahili kum ama denizi yatay ,düzgün kayalardan oluşmuş ve derinlik hemen artmakta. klimalar saatli çalışıyor ama ağustos ayında hiç sıcaktan rahatsız olmadık. animasyoncu arkadaşlar süper. özellikle sıcakkanlılığından dolayı eray bey'e teşekkürler. otelde tek eksik bulduğumuz
temizlikti. 4 gece kaldık ve bu sürede banyoda wc ve
küvet hiç temizlenmedi sadece yerleri silip çıkmışlar. çarşaflarda 1 kez değiştirildi. havlular yere atılmadığı takdirde kesinlikle değiştirilmiyor. bu kadar güzelliğin içinde temizlikte iyi olsaydı keşke; süper bir tatil olacaktı. umuyorum ki temizlik konusunda biraz daha dikkatli davranırlar ve özen gösterirler. tam bir aile oteli. haftada bir gün türk gecesi var ve yürüyüş yollarına sergiler kuruluyor. 2 hafta da bir de 1001 gece proğramları var. çok güzel dans gösterileri oluyor. bizim girdiğimiz gün şansımıza denk geldik çok güzeldi.
Referans Tarihi : 16 Ağustos 2012
Konaklama Tarihi : Ağustos 2012
8,0
Brc Fiyatına Göre Oldukça İyi
2012/5-11 haziran arası tesisteydim. havuzlar geniş, temiz, aktivite iyi. otel geniş sıkılmıyorsunuz. özellikle çocuklu ailelere tavsiye ederim. odadaki klimalar soğutmuyor, ve özensizce temizleniyor,banyo eskimiş, havluları yere bırakmadıkça hergün değiştirmiyorlar, bir de balkon kapısını açık bırakamıyorsunuz çok sayıda kertenkele var, ben balkonun tavanında gezerken gördüm mesela. personel çok ilgili, güler yüzlü, içeceklerin kapalı olması çok güzel. her öğün bol çeşit meyve var. kahvaltıları çok güzel. öğle ve akşam yemekleri aynı çeşit sayılır. aç kalmıyorsunuz. snack ikramları oldukça bol. tatlıları nefis. bu fiyata daha iyi otel bulamazsınız.
özellikle çocuklu ve yaşlılara tavsiye ederim. geniş alana yayılmış palmiyeler arasında uzun yürüyüşler yapabilirsiniz.
Referans Tarihi : 22 Haziran 2012
Konaklama Tarihi : Haziran 2012
7,4
Dilara Yetişkin Güzel
Selam ben dilara.otelinizden memnun kaldım sayılır.odanın güzel olup olmaması benim için pek önemli değil sonuçta sadece gece odada olunuyor.ama hijyen benim için çok önemli.odalar hergün temizleniyor ama özensizce.yataktan değilde,banyo ve tuvaletten çok tiksindik.otel büyük ve binayla havuz arası mesafe çok uzun insan sıcakta yürümeye üşeniyor.her aileye golf arabası verilse iyi olur aslında.yemeklerde kahvaltı çeşidi pek yoktu ama akşam yemekleri,alacarta ve snack ikramlar şahaneydi.tüm personeller güler yüzlü ve müşteriyle çok iyi ilgileniyor.animasyonlar,animatörler,canlı müzik akşamları ve disco çok harikaydı.en son 2010 temmuz\'da ailemle gitmiştim.15 gün sonra ablam, eniştem ve yeğenimle tekrar gideceğim.ve herkese tavsiye ediyorum (:
Referans Tarihi : 09 Temmuz 2011
Konaklama Tarihi : Temmuz 2010
9,1
Pelin Fenerci  
Tesisin doğası, çevre düzenlemesi ve temizliği çok güzeldi.
oda ve balkon büyüklüğü süperdi, çarşaf ve havluları temizdi, odanın genel temizliği her gün yapılmasına rağmen biraz özensizdi, klima ve buzdolabı soğutma işlemini görmüyordu.
restorantaki yemekler orta, ala carte restoranttaki yemekler şahane,snack ikramlar lezzetliydi.
içeçek kalitesiyle tam notu hak ediyordu.
dondurma ikramları güzel bir jesti.
denizi kaygan keskin kayalık kısaca kötüydü.
havuzların büyüklüğü, temizliği güzeldi, çocuk havuzlarının yaş grubuna göre olması temizliği ve büyüklüğü idealdi.
hamamı temiz ve güzeldi.
resepsiyondaki personel arkadaşlar yetersiz ve ilgi alakaları zayıftı diğer bölümlerdeki personel ekibi gayet başarılıydılar.
mini club taktirlikti gerek malzemeleriyle gerek oradaki arkadaşların ilgileriyle (mini clupteki arkadaşlara teşekkürler)
böyle bir tiyatroyu böyle bir tesise yakıştıramadım küçük biçimsizdi. gece showları özensiz gündüz showları hafifti.
genel olarak tesis güzel gidilmeye değer eksikler giderildiğinde mükemmel olacaktır.
Referans Tarihi : 30 Eylül 2010
Konaklama Tarihi : Eylül 2010
6,7
Oktay Ates  
Ozellikle mevkisi guzel alani genis havuzlari guzel odalar rahat ferah ama deniz kumsaldan itibaren 1 metre tas bide turklerin fazla olmamasi en guzeli yemek olarak her damak tadina hitap ediyo ozellikle la caretta restorani tavsiye ediyorum sefine ve garsonlarina sonsuz tesekkurler animasyon takiminada basta gokhan bey olmak uzere tesekkurler bu 3.kezdi daha nicelerine tesekkurler mpb
Referans Tarihi : 09 Ekim 2009
Konaklama Tarihi : Eylül 2009
9,9
Murat Can Toker  
Özellikle otel konsept olarak bi fabrika gibi işlemektedir kahvaltıda bir gün değişiklik görmedim 7 gün boyunca aynı şeyler çocuk büfesi hariç diğer süt haznelerinde süt tadı yoktu su eklenmişti mayonez bile yoktu ekmekler bayattı sayamadığım daha çok eksiklik otelin kusurlarını kapatan tek şey animasyon ve eğlenceydi tabiki gökhan çakal ve ekibi ona sonsuz teşekkürlerimi sunarım tabiki özden hanımıda unutmamak lazım yardımları için teşekkürler
Referans Tarihi : 23 Temmuz 2009
Konaklama Tarihi : Temmuz 2009
4,4
Esra Sarıkaya  
Güzel bir otel özellikle çok büyük bir alanı var temiz ve yeşillik içerisinde ,personel çok ilgili ,temizlik güzel özellikle animasyon ekibi harika gökhan bey muhteşem bir şovmen majesty ailesine teşekkür ederim tam bir aile oteli ....tavsiye ederim ....
Referans Tarihi : 10 Temmuz 2009
Konaklama Tarihi : Temmuz 2009
9,4
Ayhan Çelebi  
Tesis herşeyiyle 4 4 lük aileler için ideal bir yer kapıda hoşgörüyle karşılanıp büyük ilgi alaka ile karşılaşıyorsunuz sorununuz olursa anında yardımcı olmaya çalışan gerçekci bir kadrosu var. tesis sorumlularından yeliz hanıma da güzel ilgi alakalarından ve yardımlarından dolayı teşşekkür ederiz
Referans Tarihi : 12 Haziran 2009
Konaklama Tarihi : Haziran 2009
8,7
Burcu Ve Oğuzhan Gündüztekin  
Balayı için gittik hayran kaldık herşeyiyle mükemmel bir otel verdiğiniz paraya değiyor hatta önümüzdeki ay yine ordayız
Referans Tarihi : 20 Haziran 2008
Konaklama Tarihi : Temmuz 2005
10
İpek Kardaş  
Çok güzel ,dinlendiren ,sürekli yedirilip içirtilen ,temiz ve nezih bir tatil yapıp geniş bir alanda kurulmuş olması nedeni ilede yürüyüş imkanımızda olmuştu..yemek lezzeti ise süperdi...
Referans Tarihi : 05 Haziran 2008
Konaklama Tarihi : Temmuz 2007
9,3
Pelin Ak  
Otel verilen parayı karşılıyor.çalışanları,özellikle de animasyon ekibini çok beğendik.havuz büyük ve güzel,yemekler oldukça iyi,odamız gayet güzeldi.
Referans Tarihi : 01 Ocak 1970
Konaklama Tarihi : Ağustos 2007
7,9