bir referans yeter
otelreferans.com logo

Güral Premier Tekirova şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz


Konum10
Temizlik9
Servis9
Yiyecek & İçecek9
Odalar8
Eğlence & Animasyon8
Fiyat & Kalite8
Güral Premier Tekirova şikayet ve yorumları

Güral Premier Tekirova şikayet ve yorumları

Antalya - Kemer
4 referans, 30.053 görüntülenme, 8/10 puan
8,0

9
8
10
Gökçeadalı Q
29.04.16_01.05.16 tarihinde otelinizde gökçeadalılarbuluşma gecesinde otelinizde konaklama şansı bulduk.bizlere göstermiş olduğunuz ev sahipliği esnasında hizmet,ilgi ve güler yüz sıcaklığına çok teşekkür ederim.ayrıca tüm personelize.hayırlı bir sezon geçirmeniz dileğiyle...
Referans Tarihi : 03 Nisanıs 2016
Konaklama Tarihi : Nisan 2016
10

Fatih Doğan Böyle Bir Konsept Olur Mu?
Ocak ayında 3.500.00 tl.ödeyerek 2011 haziran ayının son haftası için 3 tam kişi ödeyerek ve aile odası aldığımı zannederek güzel bir tatil umudu ile otele gittik.önce delüx famili odası diye bir tuvaleti ve banyosu olan bir oda verildi. sorduğum ve itiraz ettiğimde bizim konseptimiz bu dediler. düşünebiliyormusunuz konsept bu imiş. 3 tam kişi ödeyerek ve dört kişi adına verilen oda .tatilimizi tuvalet , duş ve banyo sırası bekleyerek geçirdik.böyle bir konsept olur mu? e bizim güzel ülkemizde oluyor, birileri 2+2= 3 diyor ve birileri de bunu evet 2+2= 3 olur diyerek, bizim gibi bu ülkeye dair umutları ve geleceğe dönük iyimserlikleri olan insanlara satış yapabiliyorlar.
ertesi akşam çocuğum odada kustuğu ve temizlik ile çarşaf yastık v.s istediğimizde tam 62 dakika sonra üstelik resepsiyonun ben ne yapayım şaşırmış vaziyetteyim 2000 kişi kalıyor ne yapayım,isterseniz siz arayın 5510 du galiba müdür b**** beyi arayın gönderemiyorum cevabı karşısında şok olmamıza ve bizim direk görüşmelerimiz e rağmen 62 dakika sonra yastık ve çarşaf takımını alabildik.internet kullanımı konusunda ise resepsiyona sorarsanız lobide ve barda var, ama bar görevlilerine göre yok.yani kısaca bu otel yeni ama henüz yönetim ve organizasyon problemleri yanında insan odaklı olmayan ve insanlara tatil kolaylığı ve ilgisi sağlamakta zorlanıyor.ve o gün mavi bayrak töreni yapmasına rağmen maalesef insanları mutlu edemeyen bir tesis.ayrıca bizi yeterince aydınlatmayan e** turu ve onca telefon görüşmeme rağmen ilgisini bizden esirgeyen e** turu çok büyük bir üzüntü ile hep hatırlayacağım.yemekler konusunu sorarsanız gündüz her saat tavuk döner var.kapalı otoparkı güzel.çocuk kulübü güzel üstelik akşam açık olması önemli bir artı.tesis içindeki akülü ya da şarzlı araç trafiğine de dikkat edilmeli.ama çalışanları garsonlarını sevgi ve saygı ile selamlıyorum.çünkü memnuniyeti o güzelim çocuklar sağlıyor.çıkarken ya da herhangi bir zaman da tesis ve kendileri hakkında anket yapma gereği bile duymuyorlar ki, galiba yaptıkları herşeyin % 100 doğru olduklarına inanıyor olsalar gerek ya da belki bize yapmamış olabilirler.
Referans Tarihi : 01 Temmuz 2011
Konaklama Tarihi : Haziran 2011
4,7

Hakan Coşkun Harika
Herşeyiyle muhteşem bir otel biz gurup olarak gittik ve çok memnunkaldık şiddetle tavsiye edebilirim.aldıkları parayı sonuna kadar hakediyorlar teşekkürler güral premier...
Referans Tarihi : 30 Temmuz 2011
Konaklama Tarihi : Temmuz 2011
9,9
Necla Korkmaz Muhteşem
Almış olduğu yıldızları hak eden bir otel girişten çıkış anına kadar kendinizi evinizdeki kadar rahat,beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak derecede konforlu olan ,hizmeti.yemek kalitesi ve çeşidi, otelin konumu,denizin güzelliği ile dört dörtlük bir tatil geçirdik kesinlikle memnun kalacaksınız .
Referans Tarihi : 07 Temmuz 2011
Konaklama Tarihi : Haziran 2011
9,6
Zeccy Web Dizayn