bir referans yeter
otelreferans.com logo

Holiday Garden Resort şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz


Konum7
Temizlik8
Servis7
Yiyecek & İçecek7
Odalar8
Eğlence & Animasyon7
Fiyat & Kalite8
Holiday Garden Resort şikayet ve yorumları

Holiday Garden Resort şikayet ve yorumları

Antalya - Alanya
3 referans, 24.569 görüntülenme, 5.7/10 puan
5,7

8
5
5
Değişmeli Bize İlgi Yoktu
Bu otele 2014 yılında gitmiş ve memnun kalmıştım. 2015 yılı 28 eylül'de 6 gecelik eşimle birlikte gittik. geçen yılın aksine memnun kaldığımız bir konu, bir hizmet bulamıyorum. bu yıl bu otel türklere karşı son derece ilgisizdi.geçen yıl uygun, ön cepheden deniz manzaralı oda verilmişti. bu yıl: 67 yaşındayım, rahatsızım diyerek, deniz gören ön cepheden oda rica ettim. resepsiyon görevlisi bayan (hiç saygılı değildi), yok dedi (olduğu halde), beklerim, sonra verin dedim, mümkün değil dediler; çünkü almanlarla deniz manzaralı oda verilmesi için anlaşmamız var, sizin acenteniz 't***l com' ile böyle bir anlaşmamız yok, dediler.(gerekçeleri çok ilginçti) hala şaşırıyorum.almanlarla anlaşmanız olabilir, ancak, türkler zaten azınlıkta, ön cepheden talep eden türk'lerden bir kaçına deniz manzaralı odaların bir-ikisini de ayırabilirlerdi. almanlar itiraz mı edeceklerdi bu duruma? pek çok oteller kurulurken, türk bakanlıklarından turizm teşviği almayı bildiler, ancak, türkleri her ülke karşısında hep ikinci planda görüyorlar. bir sıkıntıları olduğunda, türk yetkililerden yardım istiyorlar, almanlardan değil..yemekler genelde iyi değildi, bağırsaklarımız bozuldu. deniz kenarında şezlonglar yetersiz ve olanların bir bölümü kırıktı. barlarda müşteri ayrımı yapılıyor, istediklerine cam, istediklerine plastik bardakla self servis yapılıyor. taze ekmek bulamadık. meyveler bazen konuyor, bazen konmuyordu. güleryüz de yoktu.
Referans Tarihi : 04 Ekim 2015
Konaklama Tarihi : Eylül 0
3,9

Çetin Bircan Memnun Kalacaksınız
Tatil'den bugün döndük.benzer otellerde bulamayacağınız güleryüz ve hizmet var.havuzu büyük ve çok temiz.tesis oldukça güzel.animasyon ekibi mükemmel.bay-bayan hepsi saygılı ve özellikle türk ailelere yakın ilgililer,çoğu animasyoncular gibi turist peşinde değiller.otelde genel olarak polonya ve rusya'dan aileler kalıyor.tek bay alınmıyor.yemek çeşitleri bol ve leziz.çocuklar için gündüz mini club çok ciddi ve ilgili çalışıyor ve akşam animasyonda çocuklarınızın yaptığı faaliyetler sahnede ödüllendiriliyor ve çocuğunuz mutlu oluyor.1 gece çocuklara animasyon yaptırıyorlar ve çok eğlenceli oluyor..tek sorunu dalgalı ve çakıllı denizi.ancak o bölgedeki tüm otellerde aynı sıkıntı var..herşeyden şikayetçi değilseniz çok memnun kalırsınız.biz ailecek çok memnun ayrıldık.bu fiyata bu tatil çok iyiydi.
Referans Tarihi : 25 Temmuz 2014
Konaklama Tarihi : Temmuz 2014
9,6

Ayşe Kadılar  
Evlilik yıldönümü için gitmiştik ve gerek odanın konumu gerekse personelin yakın ilgisinden çok memnun kaldık. tekrar gitmeyi düşünüyoruz
Referans Tarihi : 22 Ağustos 2010
Konaklama Tarihi : Haziran 2008
9,4