bir referans yeter
Otel Referans

şikayetleri

,

tavsiyeleri

,

yorum

,

görüş

,

puan

ve

değerlendirmeleri

8958 kayıtlı otel için 17,938 referans, 170,197 resim, 325 video, 7,479 Harita

İnova Beach Hotel şikayet

ve yorumları okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın…
Hızlı Arama
İnova beach hotel tesisinde ne zaman konaklamak istiyorsunuz?

Gece SayısıGiriş TarihiÇıkış Tarihi 
 


İnova Beach Hotel

İnova Beach Hotel


Antalya>Alanya


4 referans, 14.285 görüntülenme, 5.3/10 puan

5,3

Referans yaz
Otel bilgileri
Otel iletişim bilgileri
Otel Resimleri
Otel Video
Otel Harita
Otel Fiyat ve duyuruları
Otel Yönetimi
Tüketici Politikası
Konum
Temizlik
Servis
Yiyecek & İçecek
Odalar
Eğlence & Animasyon
Fiyat & Kalite
 
 
İnova Beach Hotel

Tüm Resimleri Göster

Sueda C.
Keyifli Bir Tatil

Otelde 5 gün konakladık, gayet keyifli ve dinlendirici bir tatil yaptık. animasyon ekibi on numara, değişik ülkelerden gelen insanları kaynaştırarak eğlendirebilmeleri çok iyi, 8 yaşında ki kızımda çok eğlendi, otel de personel de çok samimi ve sıcak, yemeklerde beklentimiz doğrultusunda idi. verdiğimiz para aldığımız hizmet ile doğru orantılı. . tam bir aile oteli. tavsiye ediyorum ama beş yıldızlı otel konforu beklemeyenlere :)

8,6
Referans Tarihi :  07 Temmuz 2012 Konaklama Tarihi :   Temmuz 2012 öneri
Kdm
Sadece Konaklamak İçin Belki Olabilir

Otelde haziran 2012 de 4 gün konakladım. otele girdiğiniz anda sizleri güleryüzlü personeli karşılıyor. gayet ilgili bir resepsiyon görevlileri ve oda görevlileri var. ancak bunun dışında övebileceğim bir özelliği yok. öncelikle odalarındaki temizlik vasat; kirli çarşaflar lekeli yatak örtüleri (bazen yırtık ve delik). verdiler. otel ruslar için dizayn edilmiş. tv de türkçe iki tane kanal var gerisi rusça. yemekleri çok kötü hayatımda görmediğim uydurma sebze yemekleri var. hergün aynı şeyleri yedirip durdular. zaten lokantasında acayip mide bulandırcı bir koku var. havuz çok büyük değil 15 kişi girdimi yüzmeye yer bulamıyorsunuz. deniz zaten çok fena ben iki kere girmeyi denedim acıdan fazla duramadım. çakıl taşları ayağınızı kesiyor. yüzmeyi denedim. kayaya dizim çarptı ve dizim kanadı. yüzmek için otel görevlilerine nereye gidebileceğimizi sorduk ancak öyle güzel bir yerde denize girebildik. gözlemeleri çok güzel onu da unutmadan söyleyeyim.... ama ben bu oteli tavsiye etmiyorum paranıza yazık. sadece konaklama amaçlı kullanılabilir belkii..

1,6
Referans Tarihi :  05 Temmuz 2012 Konaklama Tarihi :   Haziran 2012 önerileri
Tatilci
Inova Beach Hotel

23.06.2012 tarihinde yaklaşık dört gün bu oteldeydik. konum olarak alanya'ya varmadan konaklı beldesinde yer almaktadır. ilk izlenim olarak güzeldi, ikinci gün kendini gösterdi, tatil için harcayacak fazla paramız yoktu, güzel görünen bu oteli tercih ettik. dört gün yemek yemedim, gözlemeci bir abladan 4 dilim gözleme ile idare ettim, dördüncü gün midem bulandı kustum, yemekler beklemiş, salatalar ekşimiş bir durumda, ruslar mahvetmiş oteli, animasyoncular sadece kendilerini eğlendiriyorlar, garson ve resepsiyon çok iyi, temizlik ve oda görüntüsü sınıfta kaldı, ayrıca denizdeki çakıllar ayagınıza cam batmış hissi uyandırıyor, denize para vererek avsallar beldesine gittik, oteli tatil için kullanamadık, tavsiye etmiyorum.

2,0
Referans Tarihi :  28 Haziran 2012 Konaklama Tarihi :   Haziran 2012 telefon
Mehmet Sarı
Süper Tatil

Tavsiye ederim. hoş bir tatil geçirdik.

9,1
Referans Tarihi :  14 Temmuz 2011 Konaklama Tarihi :   Haziran 2011 tel

Ücretsiz Kurumsal Üyelik
OtelReferans puanını sitenizde yayınlayın

Etiket Bulutu
İnova Beach Hotel Şikayet  Crystal Hotel Bodrum Fiyatları  İnova Beach Hotel Telefon  İnova Beach Hotel Fiyat Karşılaştırma  Gulet Turkey  Palmen Apart Otel  Antique Roman Palace  Sunpark Marine Hotel  Rosella Hotel  Kleopatra Bebek Hotel  Konaktepe Hotel  İnternational Hotel  Monart Luna Playa Hotel  Eftalia Aqua Resort Hotel  Margarita Apart Hotel  Drop Hotel  Galeri Resort Hotel  Club Tess Hotel  Klas Dom Hotel  İnova Beach Hotel Şikayet