bir referans yeter
otelreferans.com logo

Senza İnova Beach Hotel şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz


Konum6
Temizlik5
Servis5
Yiyecek & İçecek5
Odalar5
Eğlence & Animasyon5
Fiyat & Kalite6
Senza İnova Beach Hotel şikayet ve yorumları

Senza İnova Beach Hotel şikayet ve yorumları

Antalya - Alanya
5 referans, 29.633 görüntülenme, 5/10 puan
5,0

5
Deneme Şikayet
Oda istedigimiz gibi cikmadi klimalar cok sesli pet bardak tan biktik yani umdugumuz gibi cikmadi bi yatakbile degiştiremedik üc gece cok kotu yatakta yattik
Referans Tarihi : 18 Ağustos 2017
Konaklama Tarihi : Ağustos 2017
4,9
Sueda C. Keyifli Bir Tatil
Otelde 5 gün konakladık, gayet keyifli ve dinlendirici bir tatil yaptık. animasyon ekibi on numara, değişik ülkelerden gelen insanları kaynaştırarak eğlendirebilmeleri çok iyi, 8 yaşında ki kızımda çok eğlendi, otel de personel de çok samimi ve sıcak, yemeklerde beklentimiz doğrultusunda idi. verdiğimiz para aldığımız hizmet ile doğru orantılı. . tam bir aile oteli. tavsiye ediyorum ama beş yıldızlı otel konforu beklemeyenlere :)
Referans Tarihi : 07 Temmuz 2012
Konaklama Tarihi : Temmuz 2012
8,6
Kdm Sadece Konaklamak İçin Belki Olabilir
Otelde haziran 2012 de 4 gün konakladım. otele girdiğiniz anda sizleri güleryüzlü personeli karşılıyor. gayet ilgili bir resepsiyon görevlileri ve oda görevlileri var. ancak bunun dışında övebileceğim bir özelliği yok.
öncelikle odalarındaki temizlik vasat; kirli çarşaflar lekeli yatak örtüleri (bazen yırtık ve delik). verdiler.
otel ruslar için dizayn edilmiş. tv de türkçe iki tane kanal var gerisi rusça.
yemekleri çok kötü hayatımda görmediğim uydurma sebze yemekleri var. hergün aynı şeyleri yedirip durdular. zaten lokantasında acayip mide bulandırcı bir koku var. havuz çok büyük değil 15 kişi girdimi yüzmeye yer bulamıyorsunuz. deniz zaten çok fena ben iki kere girmeyi denedim acıdan fazla duramadım. çakıl taşları ayağınızı kesiyor. yüzmeyi denedim. kayaya dizim çarptı ve dizim kanadı. yüzmek için otel görevlilerine nereye gidebileceğimizi sorduk ancak öyle güzel bir yerde denize girebildik.
gözlemeleri çok güzel onu da unutmadan söyleyeyim.... ama ben bu oteli tavsiye etmiyorum paranıza yazık. sadece konaklama amaçlı kullanılabilir belkii..
Referans Tarihi : 05 Temmuz 2012
Konaklama Tarihi : Haziran 2012
1,6
Tatilci Inova Beach Hotel
23.06.2012 tarihinde yaklaşık dört gün bu oteldeydik. konum olarak alanya'ya varmadan konaklı beldesinde yer almaktadır. ilk izlenim olarak güzeldi, ikinci gün kendini gösterdi, tatil için harcayacak fazla paramız yoktu, güzel görünen bu oteli tercih ettik. dört gün yemek yemedim, gözlemeci bir abladan 4 dilim gözleme ile idare ettim, dördüncü gün midem bulandı kustum, yemekler beklemiş, salatalar ekşimiş bir durumda, ruslar mahvetmiş oteli, animasyoncular sadece kendilerini eğlendiriyorlar, garson ve resepsiyon çok iyi, temizlik ve oda görüntüsü sınıfta kaldı, ayrıca denizdeki çakıllar ayagınıza cam batmış hissi uyandırıyor, denize para vererek avsallar beldesine gittik, oteli tatil için kullanamadık, tavsiye etmiyorum.
Referans Tarihi : 28 Haziran 2012
Konaklama Tarihi : Haziran 2012
2,0
Mehmet Sarı Süper Tatil
Tavsiye ederim. hoş bir tatil geçirdik.
Referans Tarihi : 14 Temmuz 2011
Konaklama Tarihi : Haziran 2011
9,1