bir referans yeter
otelreferans.com logo

Laphetos Beach Resort & Spa şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz

Laphetos Beach Resort & Spa şikayet ve yorumları


tesisinde ne zaman konaklamak istiyorsunuz?

Gece Sayısı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
BoatingTurkey.net - Unutulmaz bir mavi yolculuk

Konum8
Temizlik6
Servis6
Yiyecek & İçecek7
Odalar7
Eğlence & Animasyon7
Fiyat & Kalite6
Laphetos Beach Resort & Spa şikayet ve yorumları

Laphetos Beach Resort & Spa şikayet ve yorumları

Antalya - Manavgat
4 referans, 82.429 görüntülenme, 6/10 puan
6,0

7
5
6
Eseslee Tatiliniz Heba Olmasın
Dün itibari ile buradan kurtulmayı başardım. 4 gece 5 gündüz bu otelde konakladım. artılar:1- havuzu oldukça büyük 2- yemekler oldukça iyi lezzet bakımından ,eksiler: 1- kaldığım süre boyunca çarşaflarım hada havlularım değişmedi oda her gün süpürülüyor ama öylesine , 2- dolaplara herhangi birşey koymadılar sadece 1kere soda koydular 3- odalar dökülüyor odaya girdiğim zaman gardolabın kapısı çıkık durumdaydı en sonunda kendim takmak zorunda kaldım. 3- otel rus misafirlere hizmet etmek için yapılmış türk misafirler ikinci sınıf görülmekte. 4- otelde cam bardak bulmanız nerdeyse imkansız herşey için pet bardak var. 5- tabaklar çatal bıçak vs. aldıktan sonra tekrar silmenizde fayda var.genelde pis geliyor. 6- personel sayısı çok yetersiz ve çoğu işin acemisi olduğu belli.. 7-animasyon ekibi türkçe bilmiyor zaten bilsede sadece rus misafirler ile ilgileniyor 8- deniz kıyısı oldukça taşlı su devamlı suretle dalgalı ve çok çabuk derinleşiyor çocuğunuzu asla denize sokamazsınız ve bunun gibi daha niceleri otel beş yıldız olmayı bırakın haketmeyi yanından bile geçmiyor. 4 yıldızlı bir otelin hizmet kalitesi bu otelden kat kat güzel..
Referans Tarihi : 09 Eylül 2014
Konaklama Tarihi : Eylül 2014
2,0
Merthan Çok Güzel Her Sene Gelmeyi Düşünüyoruz İnş.
Öncelikle uluhan adlı kişinin dediği gibi birşeyler karşılaşmadım su kesildiği felan yok veya çamur gibi şeyler

asıl tatil böyledir..


laphetos gerçekten güzel sahibi ramazan bey müşteriler ile ilgili havuzlar temiz , gayet net her gece temizliği yapılıyor sanırım , alkollü içecekler gece 12 ye kadar ücretsiz bira , vodka , cin , rakı gibi diğer kola spright fanta tarzı içeceklerde vardır 11.30 12 gibi barlarda hamburger , sosis tarzı yemekler çıkıyor ve öğle yemeğide çıkıyor her akşam mangal tarzı yemekler oluyor , kanat , döner , ciğer , et vs. ortam gayet güzel....
Referans Tarihi : 07 Eylül 2013
Konaklama Tarihi : Eylül 2013
10
Uluhan Kabus Gibiydi
Arkadaşlar fiyatına aldanıpta sakın gitmeyin bu otele. tam bir rezaletti. güler yüz filan hikaye. suratlar asık, aynı balık ertesi gün içi doldurulmuş olarak daha ertesi gün başka şekilde sunuluyor önününe. aşırı bayatlamış olduğu zaten aşikar. ben otelde su kesildiğini ve 1 saat sonra geldiğini gelen suyun da 2 saat boyunca çamur aktığını ilk kez bu otelde gördüm. paranızla hayatınızı cehenneme çevirmeyin. barda çalışanlardan kola bile istemeye çekiniyor insan. ayrıca temizlik desen hiç yok. tam bir rezalet. hiç abartmıyorum. yemin ederim abartmıyorum.
Referans Tarihi : 14 Ağustos 2013
Konaklama Tarihi : Ağustos 2013
4,9
Kaynamış Şahane Tatil
Tek kelimeyle şahane tatil yapacaklar için harika bir yer güler yüz tatlı dil personel harika herşey bedava eğlencesi bol çocuklara eğlence yemek çeşidi yüzlerce daha ne olsun.
Referans Tarihi : 13 Ağustos 2013
Konaklama Tarihi : Ağustos 2013
10