bir referans yeter
otelreferans.com logo

Lycus Beach Hotel şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz


Konum5
Temizlik2
Servis3
Yiyecek & İçecek3
Odalar3
Eğlence & Animasyon4
Fiyat & Kalite1
Lycus Beach Hotel şikayet ve yorumları

Lycus Beach Hotel şikayet ve yorumları

Antalya - Alanya
3 referans, 19.015 görüntülenme, 2/10 puan
2,0

3
Haydar Yazık Oldu Tatilime.
Beklentilerinizi kesinlikle bulamaycaksınız. dakkika bir gol bir.. verilen oda küf ve lağım kokulu yatak kırık değişmesi için 3 gün beklemek zorunda kaldık ve 3 gece yatmak zorunda bırakıldık. zaten tatilimiz 7 gece idi. temizlik sıfır. temizlik yapılmadığı halde temizlik yapıldığını iddaa eden bir temizlikten sorumlu var. 8 gün 7 gece kaldık sadece iki kez odamıza girildi. iyi olan durumlar da var. yemek hane ve barların sorumlusu arkadaş canla başla çalışıp çabalıyor, lobi bardaki çalışan bay ve bayan mükemmel havuz barda sürekli çalışan neyzen midir mahzen mi ismini unuttum sıfır.. plastik bardaklar pis.. dışardan kendi cam bardağımı alayım ve yanımda taşıyayım dedim kabül görmedi..animasyon elemanları iyi açığı kapatmak için canla başla çalışıyorlar.. sahil barı kapatmışlar bir bira almak için denizden çıkıp havuz bara geliyorsunuz.. bu yüzden genelde gelmiyorsunuz. genelde alt çalışan elemanlar iyi ama otel son derece bakımsız..ve personel yetersiz.. iyi düşünmek lazım..
Referans Tarihi : 31 Temmuz 2017
Konaklama Tarihi : Temmuz 2017
2,4

Haydar Tatilim Berbat Oludu.
Merhabalar..
hayal kırıklığına uğradım..
odalar temizlenmiyor dedim.. temizlik ten sorumlu bayan nerde ise saldırıyordu.. resepsiyondaki arkadaş şahit. verilen odada çift kişilik baza kırık değiştirin dedik, kırık bazada 3 gece belimiz ve boynumuz ağrıya ağrıya yattık , daha sonra değiştirdiler. vermiş oldukları ilk odada lağım kokusu var dedik hiç oralı olmadılar. sanki otelde bedava kalıyormuş muamelesi yapılıyor. vermiş oldukları odada duş perdesi yok ve bazı elektrik düğmeleri bozuk klima çalışmıyor idi tamir ettiler 2. gün duş perdesi taktılar. 7 gece 8 günde odamız iki kez girildi sadece yataklar düzeltildi..temizlik sıfır. iyi tarafları , çalışan alt grup personel %90 iyi.. havuz bardaki neyzen mi mahzenmi bir arkadaş hariç. lobi bardaki görevli arkadaşlar mükemmel.. biri bayan bir erkek . restorant ve barların şefi çalışkan ve canla başla çalışıyor. animasyoncu arkadaşlarda öyle . otelin konumu mükemmel.. sahil bar kapatılmış ve tanıtım afişlerinde açık gözüküyor. barlarda kullanılan plastik bardaklar sonderece pis ve kokulu. odalar bakımsız ve çok temiz değil. diğer haliyle idare eder.
Referans Tarihi : 01 Ağustos 2017
Konaklama Tarihi : Temmuz 2017
2,7

Seda Vasat Otel
Merhaba
otelde 3-7 temmuz tarihleri arası konaklama yaptım. karşılamadan itibaren otelin hizmeti belliydi. 5 yıldızlı bir otelde eşyalarınızı alan ya da odanızı gösteren bir çalışan bile yoktu. 4 gece konakladığım otelde 2 gecesini kliması bozuk odada geçirdim hem de alanyanın 45 derece sıcağında. kavga dövüş ile oda değişikliği yaptırdım. sözde 5 yıldızlı otelde sular sebilde ve sıcak. bir tane bile kapalı pet içinde su yok otelde. yemekler iyi ama çeşit az. oda temizliği yapılmıyor. günlük olarak yataklar toplanıyor ancak yerler bile silinmiyor. otel hiç de 5 yıldız kalitesinde değil. malesef vasat bir tatildi.
Referans Tarihi : 08 Temmuz 2016
Konaklama Tarihi : Temmuz 2016
3,6