bir referans yeter
otelreferans.com logo

Karahayıt Otelleri

BoatingTurkey.net - Unutulmaz bir mavi yolculuk
Barika Park Termal Hotel GünayRezalet 
Klima ve eski tv bozuk olduğundan şikayet ettik ancak 2 saat sonra odamızı değiştirdiler.banyo hariç oda fena degil.
gece su kesildi şikayet etmemize rağmen 40 dakika gelmesini bekledim.gelen su da sızıntı gibiydi.banyonun pisliği de ayrı ...sabah da lavobadaki suyun sızıntı kadar aktıä£ını görünce 3 günlük rezarvasyonumuz olduğu halde kahvaltı bile etmeden oteli terk ettik
1,0
1 referans 1,951 ziyaretçi sayısı

Grand Marden Hotel DenizcanYenilikleri Beğendim 
Bu sene de grand marden hotel'e gittim.yenilikler olmuş,küvetler boyanmış,tadilatlar yapılmış.akşam yemekleri ve eğlenceye diyecek söz bulamıyorum ,tek kelimeyle muhteşemdiler.müzisyenlerin repertuvarı çok geniş,aşçılar desen güler yüzlü ve ilgililer.açık havuzun dağ manzarası var.keyifle tatil yapılabilecek bir otel,yine memnun kaldım.
7,4
5 referans 28,312 ziyaretçi sayısı

Şamdan Termal Otel YtaşYorum 
Oteli genel olarak beğendim. çalışanlar güler yüzül, yemekler güzel, odalar temiz, düzenli gerekirse ilgileniyorlar. dışarıdaki havuz temiz, ancak bana tek hata içerideki kaplıca havuzları temiz değildi. hatta yosun tutmuştu. buna dikkat edilmeli. ayrıca bir geceliğine yaklaşık 10 aile geldi. geldikelri andan saat 24.00 sonrasına kadar alkol alıp havuz başında eğlendiler bu olmaz otel tüm müşterilerin otelidir. buna dikkat edilmelidir. çünkü ben 24.00 sonrası resepsiyona telefon etmek zorunda kaldım. bir uyarı daha eğer amacınız yalnızca kaplıca suyusa bu paraları verip otelleri gelmenize gerek yok. 60-70 tl ye çok güzel apartlar var.
7,3
1 referans 12,989 ziyaretçi sayısı

Grand Marden Hotel Elit32Temizlik Sıfır 
Otele 2011 yılında da gelmiştik. bu yıl temizlik konusunda biraz düzelmiştir diye geldik ama tam bir hayal kırıklığı, ilk gece kaldığımız odada yatak çok kötüydü sabahleyin dinlenmek için geldiğimiz otelde sırt ağrısı ile uyandım.resepsiyonda görevli arkadaşa (otelde gördüğüm tek güler yüzlü insan buradan kendisine teşekkür ederim) yeni bir odaya geçmek istediğimi söyledim. oda konusunda yardımcı oldu. bu defa yatak iyi oda ağır bir şekilde kokuyordu. sabaha kadar klima açık, pencere yarım açık yattık. termal havuzların olduğu bölümler kesinlikle temiz değil, biraz titiz bir insansanız kesinlikle önermem ama benim için yalnız termal önemli diyorsanız alternatif çok fazla seçeneğiniz var. bu yıl üçüncü gelişimdi ama bu kesinlikle son. bu otelleri denetleyen kuruluşları göreve davet ediyorum buradan.
4,1
5 referans 28,312 ziyaretçi sayısı

Grand Marden Hotel GoldmanÇook Kötüü 
Servis çok kalitesiz.odalar gerçekten kötü.özellikle zemin kattakiler.kola istersiniz asitsiz ve sıcak pepsi gelir2,5luk petten bardak doldururlar.eğlencesi güzel canlı müzik ve disko başarılı.resepsiyon ve otel mimarisi harika..servis ve odalar sıfıır..
3,4
5 referans 28,312 ziyaretçi sayısı

Grand Marden Hotel SakaryalıHarika Tatil 
Çok güzel tatil geçirdik uygun fiat kaliteli hizmet garsonlar şakir ve apo bey müzisyenler arkan ve ergün beyler gelen konuklarla sıcak ve sempatik oldukları için kendilerine ayrı ayrı teşekkür ederiz herkeze tavsiye ederiz 2012 kasımında yine oradayız saygılar
9,6
5 referans 28,312 ziyaretçi sayısı

Grand Marden Hotel SnyBir Numara Hizmet Ve Güler Yüz 
Memnun ayrıldık tüm personele tşkrler özellikle müzik ekibine ergün ve erkan beye
10
5 referans 28,312 ziyaretçi sayısı