bir referans yeter
otelreferans.com logo

Özkaymak Select Hotel şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz

Konum7
Temizlik7
Servis7
Yiyecek & İçecek7
Odalar7
Eğlence & Animasyon7
Fiyat & Kalite7
Özkaymak Select Hotel şikayet ve yorumları

Özkaymak Select Hotel şikayet ve yorumları

Antalya - Alanya
11 referans, 34.305 görüntülenme, 6.9/10 puan
6,9

7

Ankarali İnanmıyorsan Git!
Merhabalar, eylül 2016'da özkaymak acentasına güvenerek rezervasyon gafletinde bulundum. otel çok kalabalık yandaki eski binada bulunanlarında kaydıraklı havuza gelmeleriyle insandan havuzdaki suyu göremiyorsunuz ve havuz çok pisti, odalar diğer odalarla tahta kapılarla ayrılmış, yandakilerin sesisni direk içerde duyabileceğiniz bir oda yapıları var. ailece bir gece bile dayanamadık oteli terk ettik. odaya yeterli havlu vermiyorlar, isteseniz bile getirmiyorlar, tabakların üzerinde yemek artıkları var belliki iyi yıkanmıyor. garsonlar ilgisiz tamam deyip kayboluyorlar, bulunduğu konum ile incekum mevkiinde olmasına kanmayın denizi resimlerde göründüğü gibi değil, sahili kalın kumlu denize girergirmez kayalar ayaklarınızı parçalıyor zemine basamıyorsunuz belliki doğal plaj değil dökme kum plaj. yemek yedikten sonra odanıza çıkmak mümkün değil yarım saat asansör sırası beklersiniz. otopark diye birşeyleri yok otelin önünde bir sürü arabayı arka arkaya park ettirip anahtarı alıyorlar. ben gidip plakımı söyleyerek hiç sorgulanmadan anahtarı verdiler. hırsız o boşluğu değerlendirirse kısa günün karı iyi hasılat yapar. benden söylemesi inanmazsan gitte gör!
Referans Tarihi : 21 Eylül 2016
Konaklama Tarihi : Eylül 2016
1,0
Kardelen Mescid
Otelde bir çok ayrıntı düşünülmüş fakat o kadar islami kesiminde bu oteli tercih etmesine rağmen mescid yoktu.
Referans Tarihi : 07 Eylül 2016
Konaklama Tarihi : Ağustos 2016
10
Berbat Burnumuzdan Geldi
Evel ki sene gitmiştik harika bir oteldi ama bu sene otel berbat olmuş havuza bastığınız yer kum deniz berbat full çakıl sahili çakıllı kum personelleri çok saygısız 18 yaşında ki bir personel 38 yaşında ki bayana ''terbiyesiz ve allah kahretsin !'' sözlerini kullanıyor ve sırf 2 tane daha su istediği için hiç memnun kalmadık bütün kaliteyi düşürmüşler odanın mini barında markasını hiç duymadığımız adi içecekler vardı bir garsona otelin durumu neden böyle? dedik bize cevabı''bu sene ruslar gelmediği için böyle'' cevabı aldık artı biz otele ulaşmak üzere iken yorumları gördük ama artık iş işten geçmişti odalar temizlenmiyor kaliteniz neden bu kadar düşük dedik onlarda bize '' türkler gelsin diye fiyatları aşağı çektik'' dediler size önerim otele gidecekseniz yorumlara bakın sitelerden keşke bizde gitmeden önce baksaydık bu oteli önermem bence gitmeyin.
Referans Tarihi : 28 Ağustos 2016
Konaklama Tarihi : Ağustos 2016
1,4
Enkötütatil Saygısız Personel
Otele konum olarak diyecek birşey yok geçen seneki tatilimizde burada geçirdik ancak bu yıl burnumuzdan geldi temizlik berbat personel saygısız bir otel şefinin ağzından 1000 kişi memnunda siz memnun olmasanıza olur lafını bile duyduk 6 aylık bebeğimiz kakası çarşafa bulaştı diye tutanak tutulmakla tehtit edildik işin özü otel iyi olsa ne yazar insan gibi muamele görmedikten sonra...
Referans Tarihi : 23 Temmuz 2016
Konaklama Tarihi : Temmuz 2016
3,1
Cgrhn Güzeldi
27 kişilik grupla gittik aile ortamında bizi karşıladılar otelin yerleşkesi ve doğasını çok beğendik. bahçe düzenlemesi harikaydı oda yemekhane plaj ve havuzlar temiz ve bakımlıydı. yemekleri çok beğendik. çakma odaları olmasa çok mükemmeldi.
Referans Tarihi : 12 Eylül 2013
Konaklama Tarihi : Temmuz 2013
9,7
İzmirli Harıka Bır Tatil
Harıka bır tatil guler guzlü personel ve harıka hizmet ve mükkemmel yemekleri ile bence tatil ise özkaymak select otel tavsıyemdır
Referans Tarihi : 11 Ağustos 2013
Konaklama Tarihi : Temmuz 2013
9,1
Afyonlu Teşekkürler
Otel konum olarak mükemmel yemek oda temizliği güleryüzlü personel her şey mükemmel fakat eksi yanlarıda yok değil aynı bahçede bulunan özkaymak incekum müşterileri ile aynı havuzları aynı su kaydıraklarını kullanmanız gerekiyor. sabah 6:30 da şenzloglara havlu atarsanız ne mutlu yoksa aksama kadar bulamazsınız bunların dışında mükemmel bir otel herkese tavsiye ederim
Referans Tarihi : 14 Temmuz 2013
Konaklama Tarihi : Temmuz 2013
9,3
Adanalı Teşekkürler
Otel konumu ve sahili olarak mükemmel. servisi yemekleri elemanları hepsi çok iyiydi. teşekkürler
Referans Tarihi : 11 Temmuz 2013
Konaklama Tarihi : Temmuz 2013
10
Bahçelievler Memnuniyet
Çok memnun aldık. herşey için teşekkürler
Referans Tarihi : 07 Temmuz 2013
Konaklama Tarihi : Haziran 2013
9,7
Ultra Rezalet Çok Kötü
Özkaymak select otel ultra rezalet, deniz taş ve çamur dolu, denize girerken çakıllara gömülüyorsun, denizde ayağım kayalara,taşlara çarpmaktan parçalandı. yemekler rezalet ötesi, peynir ekmek karpuz olmasa aç kalmıştım. personel son derece kötü. hayatımın en kötü tatilini yaptım. otele girdiğimde herşeyi farkettim ama erken rezevasyondan gittiğimden paranın büyük kısmını ödemiştim. iade etmediler mecburen kaldım. denizi çok kötü, havuzu çok pis ve küçük, yemekler ve personel rezalet, tek çeşit çıkan makarna bile hamur ve çok kötü. ultraya kandık ultra rezalet bulduk. sakın gitmeyin.
Referans Tarihi : 08 Temmuz 2013
Konaklama Tarihi : Temmuz 2013
2,0
Kayserili Tavsiye Edebileceğim Çok Güzel Bir Otel
Otelin konumu, temizliği, servisleri, personeli, yemekleri, denizi, havuzu, kısacası herşeyi dört dörtlük geldi bana. ben , eşim ve oğlum çok güzel bir tatil geçirdik, şimdiye kadar yapmış olduğum en güzel tatildi, ve herkese tavsiye ederim, alanyada ailece gidilebilecek nadir otellerdendir diye tahmin ediyorum ve özellikle serhan beye çok teşekkür ediyorum.
Referans Tarihi : 09 Eylül 2012
Konaklama Tarihi : Eylül 2012
10