bir referans yeter
otelreferans.com logo

Papillon Belvil şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz

Konum9
Temizlik7
Servis7
Yiyecek & İçecek7
Odalar7
Eğlence & Animasyon7
Fiyat & Kalite7
Papillon Belvil şikayet ve yorumları

Papillon Belvil şikayet ve yorumları

Antalya - Belek
5 referans, 33.357 görüntülenme, 8.5/10 puan
8,5

7
9
9
9
Karakartal Çok Kötüye Gidiyor
Hizmet kalitesi açısından geriye giden bir otel.bu kadar kötü olabileceğini dusunemezdim. oysaki daha öncede gitmiştim herkese kalitesini anlatmış zaman zaman referans olmuştum. topu topu 2 yıl geçti aradan bu kadar mı geriler bir otel.hizmet bu kadar mı düşer.kaliteyi bozmuşlar. al sana kalite.yemek yerken bile suratına bön bön bakıp kalkmanın isteye insan mı ararsın zamanım dolsada ayrılalım diyen kaydiraktaki kurtaranlarimi ararsın. sivrisinek,böcek mi ararsın. sadece yüzüne gülüyorlar ..bir daha zor gülerler. ne güldürür ne de dostlarıma gülmelerine izin veririm.gelmem de gondermemde. kalite anlayışı sıfır olan otele bende sıfır veriyorum otur yerine.
Referans Tarihi : 21 Ağustos 2016
Konaklama Tarihi : Ağustos 0
2,9
Aygül Son Kez Gittim
Şimdiye kadar 5 kez konakladım ve bu en sonuncuydu çünkü kalitesi her seferinde düştü, yabancılara daha iyi davranıyorlar, 50 kere söylememize rağmen 1. kat havuza yakın oda (çocuk olduğu ve giriş odalarında çok fazla sivrisinek var ve çözüm bulmuyorlar) diye tamam diyip arkadaşlar atlamış diyorlar(3 sefer hemde), yemekler: salatanın yeşilllikleri topraklı ve yer yer çürük, etten kıl çıktı, yemek çeşidini iyice azaltmışlar, kırmızı et bildiğiniz lastik, odayı iyi temizletmek ve 5 kez gittiğimiz için ek birşeyler koyacaklarını (üyelik kartı verdiler) söylediler ama temizlik personeline bahşişle alabildim, hiç ama hiç memnun kalmadım..
Referans Tarihi : 27 Eylül 2015
Konaklama Tarihi : Eylül 2015
3,9
Ertuğrul Düşünmeden Gidin :)
Temizliği, yiyecek-içecek kalitesi ve çeşitliliği , havuzları, denizi, personelin ilgisi ile tereddüt etmeden gidilebilecek bir otel. çocuklu aileler için tesislere yakın bir oda tercihi kolaylık sağlayacaktır. akşam yemeklerinde servislerde biraz aksama oluyor ancak bu kalabalık için idare edilebilir, zaten belirttiğiniz zaman personel de gerekli ilgiyi fazlası ile gösteriyor. akşam yemeklerinde her gün değişik et-balık çeşitleri servis ediliyor ve yemekler-tatlılar kesinlikle lezzetli. havuz sayısı fazla olduğundan bunlardan birini rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. odalar temiz ve rahat. her akşam farklı bir show programı sunuluyor ve gayet keyifli...
sonuç olarak sorunsuz ve güzel bir tatil geçirdik, sizlere de tavsiye ederim.
iyi tatiller...
Referans Tarihi : 07 Ağustos 2013
Konaklama Tarihi : Temmuz 2013
9,3
Kahhhan Süper Ötesi
Herseyiyle mukemmel. yemekler, konfor ve personel sahane
Referans Tarihi : 03 Temmuz 2012
Konaklama Tarihi : Haziran 2012
9,7
Umut Canar Hotle Hk.
Bence topluca gelen bir aile için ideal bir yer görünüş olarak her yer güzel 29 ağostos\'da ordayız
Referans Tarihi : 09 Ağustos 2011
Konaklama Tarihi : Ağustos 2011
10