bir referans yeter
otelreferans.com logo

Perili Bay Resort şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz


Konum9
Temizlik7
Servis7
Yiyecek & İçecek6
Odalar8
Eğlence & Animasyon6
Fiyat & Kalite7
Perili Bay Resort şikayet ve yorumları

Perili Bay Resort şikayet ve yorumları

Muğla - Datça
5 referans, 32.233 görüntülenme, 7/10 puan
7,0

7
Fatma Otele Gideceklere Yorum
Otelin harika bir mimarisi var odalar çok geniş rahat temiz.barda vakit geçirmek çok eğlenceli özellikle barda çalışan mehmet e teşekkür ederim.alakarttaki hizmet saygı yemekler müzik oldukça kaliteli.denizi benim gibi yüzmeyi iyi bilmeyenler için ideal.ancak odalardaki restoranın yanındaki tuvaletler lavobolar pis değil ancak çok eski.restoranda yemekler benim ağız tadıma uygun.
Referans Tarihi : 26 Ağustos 2016
Konaklama Tarihi : Ağustos 0
7,9
Çağdaş Pekdemir Harika Ve Huzurun Buluştuğu Yer!
01.05.2014 - 04.05.2014 tarihleri arasında 4 gece perili bay resort hotel'de eşim ve ailemle birlikte kaldık. daha önce hiç bu otele gelmemiştim, internetten araştırmalarım sonucu şans eseri oteli gördüm ve yerini inceleme şansım oldu. otel denize sıfır konumda ve yanında başka hiç bir otel bina vs. olmadığı için tamamen özgür olabiliyorsunuz. bu tercihimi yapmakta en önemli etkenlerden biriydi. sıkışık şehir otellerini hiç sevmediğim için tam bana göreydi aslında. otelin herşey dahil konseptini tercih ettik. sabah açık büfe kahvaltı, öğlen açık büfe harika yemekler, öğleden sonra 3 saatlik snack barda gözleme, dondurma, akşam birbirinden lezzetli açık büfe yemekler, tatlılar... şimdiye kadar bir çok şehir ve otel gezdim, hatta new york'da bir hafta otelde kalma şansım oldu. çok samimi söylüyorum ki yediğim en güzel yemekler ve tatlılar bu oteldeydi. biz otelde kaldığımız süre boyunca yaklaşık olarak 150 kişi daha vardı. mayıs ayının başı olmasına rağmen neredeyse herkes denize ve havuza giriyordu. su ılık ve otelin havası bizi buna itiyordu sanırım :) otelin personeli çok kibar ve ilgiliydi. ne istediysek anında getirdiler ve hiç bir isteğimizi geri çevirmediler. sorularımızı sıkılganlıkla değil içtenlikle ve tatminkar cevap verdiler. akşam canlı müzik vardı ve dinlediğim en dinlendirici sesti. amatör grup değil amerika'da müzisyen eğitimi alan bir arkadaştı ve çok beğendim sesini. canlı müziği dinlerken, otelin genel müdürü geldi ve tatilimizin nasıl gittiğini, şikayetimizin olup olmadığını sordu. tatil böylesine eğlenceli geçerken şikayet edebilmemiz mümkün mü? kendisine, ilgisinden dolayı çok teşekkür ettik ve bizimle ilgilenmesi ayrıca mutlu etti. ticari amaçtan uzak sanki hobi olarak otel işletiyorlar gibi ve yemeklerin kalitesi, ortamın güzelliği, çalışanların efendiliği belki de bu yüzden olduğunu düşünüyorum. odalar çok temiz ve deniz manzaralı. otelde konforu, doğayı, otantik havayı hepsini bir arada yaşayabiliyorsunuz... spa, spor salonu, olimpik havuz büyüklüğünde havuzu, bilardo, tenis bir çok seçenek mevcut. çok keyifli bir 4 geceydi. eşim ve ailem çok memnun kaldı. ayrıca otelden datça merkeze her gün giden kendi servisleri var. böylece istediğiniz yeri rahatça gezebiliyorsunuz. herşey için çok teşekkür ediyorum otel yetkililerine ve herkesin gitmesini tavsiye ediyorum. en çok dikkat ettiğim şey, verdiğim paranın karşılığını alabilmektir. bu otel beni fazlasıyla memnun etti. işten izin alır almaz bir kaçamak daha yapmayı düşünüyorum perili bay resort hotel'e.. :)
Referans Tarihi : 05 Nisanıs 2014
Konaklama Tarihi : Mayıs 2014
10
Burtaym Konutlar Sanat Eseri
Mimari ayrıntıları o kadar çok ki, fotolar yetersiz. sanki bir senfoni gibi ortam. otel işletmesi yeni olduğu için bazı aksaklıklar var ama azalıyor. ulaşımda öğrenince zor değil. denizi güzel ama çocuk havuzdan çıkmadı. aile için çok uygun bir ortam idi, bu nedenle rahat ettik. sürekli çalan müzikler ise, kaliteli. kafa şişirmiyor,rahatsız edici değil. 80'lerden ve özel albumlerden oluşuyordu.
Referans Tarihi : 11 Eylül 2012
Konaklama Tarihi : Ağustos 2012
8,3
Gece Vasat
Maalesef balayımızı burada geçirmek gibi çok büyük bir hata yaptık, hala da kalmaktayız çünkü bir tur şirketiyle geldik.
50 kere balayımız oldugunu söylememize ragmen ilk gecemizi tek bir baculumuzu bile sokamadıgımız br odada geçirmemizi saglayan, daha sonra da tek özelligi sadece genişlik olan bir odaya alarak hatalarını telafi ettiklerini düşünen, sabah odaya kahvaltı gönderme jesti yapmaya çalışırken 2 saat geciken ve bizi odaya hapseden gelen kahvaltı ise zaten şaka gibi olan bu otel tamamen vasat bir otel. ayrıca ilk gece kalmak zorunda kaldıgımız balayı odamızın tuvaleti pislik içindeydi ve komik olan balayı çifti için iki ayrı yatagı birleştirmeyi uygun görmüşler. tek kelimeyle vasat!
Referans Tarihi : 06 Eylül 2012
Konaklama Tarihi : Eylül 2012
2,1
Druğur Harika Deniz
Eksiklerine rağmen birçok 5 yıldızlı otelden daha iyi vakit geçirdiğimi söyleyebilirim. başta borga bey olmak üzere elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan tüm görevlilere teşekkür ediyorum. önümüzdeki yıl tekrar gitmeyi düşünüyorum.
Referans Tarihi : 19 Ağustos 2012
Konaklama Tarihi : Ağustos 2012
7,6