bir referans yeter
Otel Referans

şikayetleri

,

tavsiyeleri

,

yorum

,

görüş

,

puan

ve

değerlendirmeleri

8958 kayıtlı otel için 17,944 referans, 170,268 resim, 325 video, 7,479 Harita

Perili Bay Resort şikayet

ve yorumları okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın…
Hızlı Arama
Perili bay resort tesisinde ne zaman konaklamak istiyorsunuz?

Gece SayısıGiriş TarihiÇıkış Tarihi 
 


Perili Bay Resort

Perili Bay Resort


Muğla>Datça


3 referans, 14.579 görüntülenme, 6/10 puan

6,0

Referans yaz
Otel bilgileri
Otel iletişim bilgileri
Otel Resimleri
Otel Video
Otel Harita
Otel Fiyat ve duyuruları
Otel Yönetimi
Tüketici Politikası
Konum
Temizlik
Servis
Yiyecek & İçecek
Odalar
Eğlence & Animasyon
Fiyat & Kalite
 
 
Perili Bay Resort

Tüm Resimleri Göster

Burtaym
Konutlar Sanat Eseri

Mimari ayrıntıları o kadar çok ki, fotolar yetersiz. sanki bir senfoni gibi ortam. otel işletmesi yeni olduğu için bazı aksaklıklar var ama azalıyor. ulaşımda öğrenince zor değil. denizi güzel ama çocuk havuzdan çıkmadı. aile için çok uygun bir ortam idi, bu nedenle rahat ettik. sürekli çalan müzikler ise, kaliteli. kafa şişirmiyor,rahatsız edici değil. 80'lerden ve özel albumlerden oluşuyordu.

8,3
Referans Tarihi :  11 Eylül 2012 Konaklama Tarihi :   A 2012 öneri
Gece
Vasat

Maalesef balayımızı burada geçirmek gibi çok büyük bir hata yaptık, hala da kalmaktayız çünkü bir tur şirketiyle geldik. 50 kere balayımız oldugunu söylememize ragmen ilk gecemizi tek bir baculumuzu bile sokamadıgımız br odada geçirmemizi saglayan, daha sonra da tek özelligi sadece genişlik olan bir odaya alarak hatalarını telafi ettiklerini düşünen, sabah odaya kahvaltı gönderme jesti yapmaya çalışırken 2 saat geciken ve bizi odaya hapseden gelen kahvaltı ise zaten şaka gibi olan bu otel tamamen vasat bir otel. ayrıca ilk gece kalmak zorunda kaldıgımız balayı odamızın tuvaleti pislik içindeydi ve komik olan balayı çifti için iki ayrı yatagı birleştirmeyi uygun görmüşler. tek kelimeyle vasat!

2,1
Referans Tarihi :  06 Eylül 2012 Konaklama Tarihi :   Eyl 2012 önerileri
Druğur
Harika Deniz

Eksiklerine rağmen birçok 5 yıldızlı otelden daha iyi vakit geçirdiğimi söyleyebilirim. başta borga bey olmak üzere elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan tüm görevlilere teşekkür ediyorum. önümüzdeki yıl tekrar gitmeyi düşünüyorum.

7,6
Referans Tarihi :  19 Ağustos 2012 Konaklama Tarihi :   A 2012 telefon

Ücretsiz Kurumsal Üyelik
OtelReferans puanını sitenizde yayınlayın

Etiket Bulutu
Perili Bay Resort Şikayet  Club Mega Saray Belek Fiyatları  Perili Bay Resort Telefon  Perili Bay Resort Fiyat Karşılaştırma  Gulet Rental Bodrum  Villa Aşina Butik Otel  Orcey Butik Hotel  Beyaz Konak Evleri  Uslu Apart Otel  Adaburnu Gölmar Tesisleri  Flow Datça Butik Hotel  Datça Türkevi  Mavi Beyaz Hotel  Club Datça Tatil Köyü  Perili Bay Resort  Göcek Lykia Resort Hotel  Aygül Hotel  Monta Verde Hotel & Villas  Zeus Hotel Turunç  Perili Bay Resort Şikayet