bir referans yeter
otelreferans.com logo

Sanitas Thermal Suites Hotel şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz

Konum8
Temizlik6
Servis6
Yiyecek & İçecek7
Odalar7
Eğlence & Animasyon5
Fiyat & Kalite6
Sanitas Thermal Suites Hotel şikayet ve yorumları

Sanitas Thermal Suites Hotel şikayet ve yorumları

Nevşehir - Kozaklı
7 referans, 11.109 görüntülenme, 6.5/10 puan
6,5

6

İssa Gayet İyi
Ben bu otele daha önce de gittim. otelde yeni çok olumlu değişiklikler gördüm. havuzlar daha temizdi. yemekler iyiydi,
personel güler yüzlü idi. ödediğim ücrete göre karşılığını fazlasıyla aldığımı sanıyorum. otel yönetiminin gayretleriyle verilen hizmetin ileride daha güzel olacağını sanıyorum.
Referans Tarihi : 22 Şubat 2017
Konaklama Tarihi : Şubat 2017
8,7
Kayseri Değişmiş
Otele daha önceden gittiğimiz sıkıntıların hiç birini yaşamadık.
otel yönetiminin değiştiği söylendi bize. bütün birimlerde revizyon yapmışlar. daha önce bu bölgedeki diğer otellere de gitmiştim fakat en iyisi gerçekten burası. havuzları ferah ve insanı boğmuyor. verdiğimiz ücrete karşın aldığımız hizmette memnun kaldık. özellikle zengin bir açık büfesi var.
Referans Tarihi : 24 Şubat 2017
Konaklama Tarihi : Şubat 2017
7,7
Dragon Sanitas
Şubat 2017 tatilinde sanitas termal otele gittik .ben 5 yıldızlı diye gittim karşıma pansiyon mantığı ile yönetilen bir otel çıktı. yemekler çok kötü idi otele tok gittik aç geldik. koskoca otelde bornoz krizi yaşatık.çünkü bornoz yok istediğinizde ise 3 saatte getirdiler. otelde personel eksiği olduğunu otel yöneticileri kendileri dile getirirken o kadar misafiri niçin kabul ettiklerinin cevabını veremediler.görsel olarak güzel bir otel olmasına rağmen işletme mantığının bulunmamasından dolayı güzelim tesise yazık etmişler .daha bugün bir arkadaş termale gitmeyi düşündüğünü ve benim gittiğim sanitas'ı sordu. bende paranı sokağa atmak istiyorsan gidebilirsin dedim.sadece resepsiyon hizmetinden menmun kaldım. onun dışında hiçbir şeyden menmun kalmadım. kaldığım süre içinde havuz muhabbetlerimiz hep otelin berbatlığı oldu
Referans Tarihi : 05 Şubat 2017
Konaklama Tarihi : Şubat 2017
1,9
Kayseri ...
Odada dolabın içerisinde bizden öncekilere ait corap kalmış..rezervasyondan sonra bir görevlinin odamıza kadar eşlik etmesini isterdik ama kartı verip 4 kata cıkın dediler ve ymekler kalabalık oldugu için sıkıntı cekilen bir yer lütfen biraz daha dikkatli olursanız seviniriz en azından temizlik konusunda.saat 22,30 da su istedik ama getirilmedi ve cıkarken su parası ıstendi otel bu konularda zayıfff.internet fiyatlarıyla ordaki fiyatlar arasındada fark var nette 90 diyor otelde 110 böle bi yer işte
Referans Tarihi : 15 Nisan 2016
Konaklama Tarihi : Mayıs 0
4,1
Bayan Memnun :) Muhteşem
Tek kelimeyle harika bir yer. yemekler, personel , havuuuuz,odalar ,hijyen hepsi çok güzeldi. eleştirmeye gerek gördüğüm iki şey var çocuk oyun alanı mutlaka yeterli olmalı geliştirilmeli ve birde odalar biraz daha sıcak olabilir.
Referans Tarihi : 19 Mayıs 2016
Konaklama Tarihi : Şubat 2016
9,4
Prenses Otel Hakkında Düşüncelerim
29 ekim vasıtasıyla yapılan 5 günlük tatilimizi otelinize gelerek değerlendirmek istedik fakat oteliniz o kadar kalabalık ki tamamen yemek sıkıntısı var biz yemek bulamadık mutfağınız çok yavaş çalışıyor herkes çok şikayet ediyor bu tür tatillere ve kalabalıklara karşı daha temkinli olmalısınız !
Referans Tarihi : 30 Ekim 2015
Konaklama Tarihi : Ekim 2015
4,0
A.yılmaz Mükemmel
Ben kaliteli hizmet buna derim.
hizmette , hijyende 4*4 . emeği gecen herkese teşekkür ederim
Referans Tarihi : 29 Temmuz 2015
Konaklama Tarihi : Temmuz 2015
9,4