bir referans yeter
otelreferans.com logo

Sirene Belek Hotel

şikayet ve yorumları okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz

Sirene Belek Hotel


tesisinde ne zaman konaklamak istiyorsunuz?

Gece Sayısı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi

Konum9
Temizlik9
Servis9
Yiyecek & İçecek9
Odalar9
Eğlence & Animasyon9
Fiyat & Kalite9
Sirene Belek Hotel

Sirene Belek Hotel

Antalya>Belek
4 referans, 22.605 görüntülenme, 8.3/10 puan
8,3

9
8
9
8
Çok Gezen Genel Değerlendirme
Otelin denize sıfır olması ve konumu iyi. ( % 85). herşey dahil konsepte rağmen pastane , sinema , animasyon gibi müşteriye güzel zaman geçirtecek aktivasyondan yoksun. yiyecekler tanınmış ve bilindik markalarmı belli değil. dondurma yörükoğlu markaymış. mevcut bar ve yemek salonları sadece golf sporcularının arttığı dönemde açılıyormuş yoksa hep kapalı.yemekler fena değil. odalar revizyondan geçmiş ama otelin genel olarak eski olduğu belli. iyi bir sosyal tesis görünümünde. istenen fiyat bekleneni karşılamıyor. avrupa ve amerika dada pek çok otel gördüğümden bu otel bugünkü fiyatları ile bence yüz üzerinden % 65-70 alır.
Referans Tarihi : 05 Ekim 2013
Konaklama Tarihi : Ekim 2013
6,3
Possessionss Güzellikler İçinde
Otelde bir hafta geçirdim. maviyle yeşille yanyana güzel yemeklerinden tattım. eğlenceli eksik bir yanı yok. tecrübemden hoşnutum öneririm.
Referans Tarihi : 13 Temmuz 2013
Konaklama Tarihi : 2013
10
Ertuslu Keyif Almak İsteyenlere
Otelin konumu çok güzel.mavi ve yeşilin ortasındasınız.personeli oldukça iyi,türk ve dünya mutfağından yemek çeşitleri kaliteli idi.süşi çeşitleri ve taze midyeler müthişti.kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
Referans Tarihi : 23 Kasım 2012
Konaklama Tarihi : 2012
9,9
Cem Arslanoğlu Harika Günler
Bu otelde 4 gün kaldık eğer zamanım olsa daha da kalırdım hizmet kalitesi ve yemekler muhteşem yemeklere tamamen güvenebilirsiniz özellikle çocuklar için olan aktivitelere bayıldım her gün bir personel çocuklarla dart ve futbol oynuyordu oğlum burada çok eğlendi ve bütün arkadaşlarına tavsiye ediyor ben de ediyorum
Referans Tarihi : 17 Mart 2012
Konaklama Tarihi : 2010
9,9
     
Zeccy Web Dizayn