Thor By Alkoçlar Exclusive Şikayet ve Yorumları

4.4
8

Thor By Alkoçlar Exclusive

Muğla / Bodrum
Balayı Rezaletı

Balayı için tercıh ettiğim ve alkoçlar kalitesine guvendiğim için öncelikle kendime kızıyorum. 3 gunluk balayımda bizi ozel hissettiren tek bir an bile olmadı. otel gırısınde balayı cıftı oldugumuzu belirtmemize ragmen alakart restaurantlarjna kapalı ve dolu oldugu ıcın rezervasyon yapılmadı. ozel bır kahvaltı verılmedı. deniz kenarında yer kapabılmek ıcın 7 de saatımızı kurmak zorunda kaldık. son gun odamızı arayarak balayı cıftı oldugumuz ve memnun kalıp kalmadıgımızı sordular. bız de sıkayetlerımızı dıle getırnce keske bıze de balayı cıftı oldugunuzu soyledeydınız dedıler. ozel kahvaltılar, denız kenarı ozel localar, alakart yemek servıslerı yapabıleceklerını soyledıler. tam bır saka gıbıydı. balayı cıftlerıne tavsıyem burayı olurda secerlerse boyunlarına balayı cıftıdur yazan bır tabela takmaları olacaktır balayı cıftı avantajlarından yararkanabılmek ıcn. bu en ozel 3 gununuzu bu sekilde gecırmemızın hıcbır telafısı uok. berbat bıt balayı gecırdık. esım kendını balayında ozel hıssetsın bır kez acık bufeden yemesın dıye yalıkavaga restauranta goturecegım zaman oda servısınden utu rıca ettim. 4 kere aramam sonucu 3 saat sonra utu gelebıldı. yemeklerın lezzetli olması dısında buyuk bır hayal kırıklıgı yasadım. alkocların adını bu kadar kotu sevıyelere cekmesıne mı uzuleyım kendı balayıma mı uzuleyım hıc bılemıyorım. ısletmeyle ılgılı cok cıddi bır sıkıntı var ve umarım telafsını yapabılırsınız. bir rus otelı olmaktan cıkar, alkocların adına yakısır kalıtede seyler yaparsınız. zira bu sektoru ben bilmemene ragmen 3 gunluk bır balayı cıftıne gırıste su gun su alakarta bugun bu alakarta adınıza rezervasyınunjz yapılmıstır. denız kenarında locanız hazır olacaktır gıbi gırıste sızın bılgı vermenız gerekecegını dusunebılıyorum. ama sız dusunemedınız. ısın kotu yanı 3 gunluk balayımın hıc bi telafısı yok. 4 gunluk esıme 3 gun rezıl oldun. tesekkurler.

Ağustos 2018
Ağlar E**
Alkoçlar Bodrum

Nerden başlayıp ne yazayım bilemiyorum. her yıl tatilde yılın en güzel günlerini yaşayan kişi olarak şimdiye kadar yaptığım en kötü tatilin içindeyim. tatil sepeti rezaletinden aldığımız bir otel.ultra her şey dahil diye geçiyor. ultra bütün rezillikler dahil.ultra her şey dahil konseptiyle uzaktan yakından alakası olmayan. gece tüm barların kapandığı ve su bulmak için binadaki tek bara kadar gitmeniz gereken bir otel.bu kadar araştıran biri olarak nasıl bu kadar berbat bir yeri seçtim derseniz izah edeyim. otelin özelliklerine birçok siteden baktım. özellikler öyle güzel anlatılmış ki size harika bir tatil yaşatacağı izlenimi veriyor. swim up diye tabir edilen havuza direkt girişi olan odalarda kalıyoruz. giriş yaptığımız an bize merdiven altında bir oda verdiler ki internetteki görselle alakası yok. resepsiyon görevlisi sağ olsun odamızı değiştirdi.henüz ikinci günümüz ama geldiğimiz dakikadan itibaren büyük bir hayal kırıklığı yaşıyoruz. klozet kapağı kırıkmış elime düştü ve elimin üstü morardı.havuzlara yakın su alabileceğiniz dolabı bile olmayan bir otel. yemekler rezalet patates kızartmasına bile hasret kalabilirsiniz. açık büfede az sayıda çeşit ve tadı tuzu olmayan yemekler ve tatlılar mevcut.bu akşam alacart ı deneyeceğiz.denize giriş kısmı tam bir komedi. halk plajı çok daha güzeldir. gidin orada eğlenin mis gibi.otelin tek güzel kısmı personelin harika oluşu. muhtemelen oteldeki eksiklikleri bu şekilde kapatıyorlar. ilk izlenimlerim bu şekilde gün gün yazmaya devam edeceğim. bir de efendim neymiş havuz ve deniz kenarına yemek götürülemiyormuş. görevli beyefendi bilmem ne otellerinde çalışmış böyle bir uygulama yokmuş. daha önceki tatillerimizde serap gördük sanırım.açık büfede rezaletini belki bu şekilde kapatırız dedim o da olmadı. kurallar sizin mutlu olmanız için değil yemeğe ve içeceğe uzaklığınızı temin etmek için sanki.her şeyi tam yaptınız sanki bir de kurallarınız var şaka gibi.temizlik personelinden a*** hanıma spadan a*** beye ve garson s******* beye özellikle ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Temmuz 2018
Hatice
Berbat İşletme

05,06.201710,06,2017 tarihleri arasında eşimle yapmış olduğumuz tatilden son derece şikayetçiyiz. alkoçlar ismini duyunca güvendiğimiz ve yorumlara bakıp aldandığımız berbat bir otel.ki sonradan öğrendik ki otel yeni el değiştirmiş alkoçlar eni almış ve bu güzel yorumlar önceki işletme için geçerliymiş.çalışanların otelcilikle hiçbir alakası bulunmamakta, aralarında 'küfürlü' argolu konuşmakta, yabancı turistlerle türkçe bilmedikleri için dalga geçmekte ve son derece laubali olduklarını görünce gerçekten şok olduk. garsonlardan bir şey istediğimizde birbirlerine aktararak siparişi getirmemeleri, ortada boş boş dolanmaları,her şeyden bir haber olmaları son derece sıkıntılıydı.bunun yanı sıra rahatsız etmeyin diye kapıya işaret bırakmamıza rağmen odaya giren temizlik görevlileri, çağırmadığımız halde iki kere kapıyı vurup içeri dalan teknik servis korkunçtu. çorbaların soğuk. yemeklerin çeşitsiz, salataların üstünde gezen sinekler tam bir kabustu.akşamları minik de olsa bir sahnesinin olmasına rağmen odaların altındaki alanda yapılan bangır bangır çalınan müzik bir hizmet değil zorunlu bir dinleti şeklindeydi. havuz başında hiçbir personelin bulunmaması,içeceklerimizi kendimiz almamız ve son gün havlu olmadığından havuzdan çıkamamamız ve bunu söyleyecek personeli zar zor bulduğumuzda ise havlu getirmek yerine önce doğru söyleyip söylemediğimizi kontrol için havlu dolabına gidip sonra birbirlerine iletip bir zahmet getirmeleri, reception da bulunan personelin yine dünyadan bir haber olması bize atıştırmak için nereyi kullanabiliriz dediğimizde bile yanlış yönlendirme yapan korkunç bir işletmeyle karşı karşıya kaldık.bu şikayetlerimizi ilettiğimizde müşteri ilişkilerinin sadece bizi her gün arayıp bir ihtiyacınız var mı şeklinde zoraki yaklaşımı ve hiç bir değişikliğin olmaması traji komikti gerçekten.bunun yanı sıra yatak başlarında bulunan aynaların çatlayıp yatağa dökülmüş, ve yatak içinde karıncaların geziniyor olması içler acısıydı. kesinlikle tavsiye etmediğim berbat işletmeye sahip bir otel

Haziran 2017
Gezgin

Thor By Alkoçlar Exclusive