bir referans yeter
otelreferans.com logo

Turquoise Hotel şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz


Konum9
Temizlik9
Servis9
Yiyecek & İçecek9
Odalar9
Eğlence & Animasyon8
Fiyat & Kalite9
Turquoise Hotel şikayet ve yorumları

Turquoise Hotel şikayet ve yorumları

Muğla - Fethiye
9 referans, 42.569 görüntülenme, 8/10 puan
8,0

9
9
9
9
Çerkez Kızı Teşekkür
Otel çok güzeldi çok da memnun olarak döndüm. personel elemanlar çok misafir perverler hepsine çok teşekkür ediyorum arkadaşlara da tavsiye ediyorum. otel elemanlarına sevgiler selamlar..
Referans Tarihi : 23 Haziran 2013
Konaklama Tarihi : Haziran 2013
9,7
Brs Çok Güzel
Gerçekten çok güzel bir tatil yaptık çalışanları güler yüzlü servis çok iyi. iki çocuğumuz olmasına rağmen çok rahat bir tatil geçirdik. seneye görüşmek üzere.
Referans Tarihi : 10 Temmuz 2012
Konaklama Tarihi : Temmuz 2012
9,4
Dilekersoy Kesinlikle Tavsiye Ederim
Bu oteli konumu,güleryüzlü çalışanları,yemekleri,temizliği ve ortamı nedeniyle tavsiye ederim.kesinlikle gidin derim.memenun kalacağınızdan eminim.
Referans Tarihi : 23 Temmuz 2011
Konaklama Tarihi : Temmuz 2011
8,4
Orkan Haliloglu Tavsiye Ediyorum
Mükemmel bir otel
Referans Tarihi : 15 Haziran 2011
Konaklama Tarihi : Haziran 2011
9,4
Demet Savaş  
Eğer fethiye-ölüdeniz'e gitmeyi düşünüyorsanız, kesinlikle bu otele gitmelisiniz. 3 yıldızlı idi geçen yaz, ancak bildiğim kadarıyla 4.yü bekliyorlardı. yemekleri çok güzel ve çeşit boldu, ayrıca konum olarak sahile yürüme mesafesindeydi ki, ölüdenizdeki çoğu otel dağın başında kalıyor. biz eşimle 5 gece kaldık, ancak çok üzülerek ayrıldık, keşke tatilimiz daha uzun olsaydı. ayrıca fiyatı uygun. tek tavsiyem bamturla gitmeyin, tur operatörleri çok ilgisiz ve sıradan turları çok pahalıya satmaya kalkıyorlar. zaten biz arkadaşı sadece ilk gün gördük, o da bize tur satmaya çalışırken, bir daha da görmedik. ancak otelin güzelliği bize bunu unutturdu.
Referans Tarihi : 24 Ocak 2011
Konaklama Tarihi : Ağustos 2010
9,6

Eser Güner  
Hotel hakkında yorumları okuduktan sonra birkaç bişey yazayım istedim.öncelikle bu yorumlar eski tarihli yapılmış olduğundan dikkate almayınız.2010 temmuz ayında kardeşlerimle birlikte gittik.harika 1 hafta geçirdik puanlamamdan da bunu görebilirsiniz.günboyu animasyon çok temiz bir ortam ilgili işini bilen personel harika bir ortam ve fiyat gerçekten uygun.
Referans Tarihi : 01 Ocak 2011
Konaklama Tarihi : Temmuz 2010
9,3
Müge Kaya  
Bu otelde ailemle brlikte 4 gce kaldm..konumu temzliği özllkle yemekleri herşeii çok güsldi..tek sorun animasyonun olmaması 2 yada 3 gcede bir animasyon oluo oda çok az sürüo..sbahları nerdese hiç animasyon yok.. ama onun dşında çok güsldii hrşey..bde özllkle çalışanlar çok sıcakkanlı ve arkadaşca..4 gce kalmama rağmen özllkle bardaki arkdşlarla çok ii anlştık..özllkle gülnur ablaya süleymana erdeme ve neşete çok çok tşekkür edrm gdince mtlaka tanıın onlrı derim..
Referans Tarihi : 08 Temmuz 2009
Konaklama Tarihi : Haziran 2009
8,4
Serkan Taşkın  
Tatil için ölüdenizdeki bu hotel'e gittik.internet sitesindeki resimler ve anlatılanlar bizi etkilemişti.fakat hizmet konusunda birkaç noktada sıkıntı yaşadık.en önemlisi otelin animatörü türk müşterilerine karşı oldukça ilgisizdi.resmen tükleri ikinci plana atıyordu.bir hafta boyunca gözlemlerimiz doğrultusunda her turistle birebir ilgilendi.fakat bizimle ve diğer türk müşterilerle bırakın ilgilenmeyi bir merhaba bile demedi.bu bize yapılmış çok büyük bir saygısızlıktı.sonradan duyduk ki bu adam türk olmasına rağmen türk insanını sevmezmiş.neden acaba!!!
diğer bir sıkıntı ise barda çalışan iki barmen onlarda aynı şekilde bize hizmet konusunda geride kaldılar ve özellikle dikkat ettiğimiz nokta alkollü turist kadınlara tacizde bulunmaları.bu ise gerçekten büyük ayıptı..
kendi ülkemde bunları yaşayıp,görmek bizleri oldukça üzmüştür.
bu insanların hizmet anlayışının sorgulanmasını istiyorum.
Referans Tarihi : 27 Ağustos 2008
Konaklama Tarihi : Ağustos 2008
7,4
İlyas Taş  
Bence ölüdenizin en güzel 4 yıldızlı tesisi.bir kere kenarda kaldığı için ortada kalmıyor o sebeble aileye uygun.yemekler güzel serviste çok güzel.herşey dahil çalışıyorlar burda vermiş oldukları ürünlerde kaliteli.biz eşimle 7 gün kaldık ve çok memnun ayrıldık bu sebeble herkese tavsiye ediyorum.fethiye ve 4 yıldız derseniz orda eniyisi bu otel
Referans Tarihi : 04 Ağustos 2008
Konaklama Tarihi : Temmuz 2007
8,3