bir referans yeter
Otel Referans

şikayetleri

,

tavsiyeleri

,

yorum

,

görüş

,

puan

ve

değerlendirmeleri

8958 kayıtlı otel için 17,944 referans, 170,268 resim, 325 video, 7,479 Harita

Turquoise Hotel şikayet

ve yorumları okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın…
Hızlı Arama
Turquoise hotel tesisinde ne zaman konaklamak istiyorsunuz?

Gece SayısıGiriş TarihiÇıkış Tarihi 
 


Turquoise Hotel

Turquoise Hotel


Muğla>Fethiye


9 referans, 26.580 görüntülenme, 8.7/10 puan

8,7

Referans yaz
Otel bilgileri
Otel iletişim bilgileri
Otel Resimleri
Otel Video
Otel Harita
Otel Fiyat ve duyuruları
Otel Yönetimi
Tüketici Politikası
Konum
Temizlik
Servis
Yiyecek & İçecek
Odalar
Eğlence & Animasyon
Fiyat & Kalite
 
 
Turquoise Hotel

Tüm Resimleri Göster

Çerkez Kızı
Teşekkür

Otel çok güzeldi çok da memnun olarak döndüm. personel elemanlar çok misafir perverler hepsine çok teşekkür ediyorum arkadaşlara da tavsiye ediyorum. otel elemanlarına sevgiler selamlar..

9,7
Referans Tarihi :  23 Haziran 2013 Konaklama Tarihi :   Haziran 2013 öneri
Brs
Çok Güzel

Gerçekten çok güzel bir tatil yaptık çalışanları güler yüzlü servis çok iyi. iki çocuğumuz olmasına rağmen çok rahat bir tatil geçirdik. seneye görüşmek üzere.

9,4
Referans Tarihi :  10 Temmuz 2012 Konaklama Tarihi :   Temmuz 2012 önerileri
Dilekersoy
Kesinlikle Tavsiye Ederim

Bu oteli konumu,güleryüzlü çalışanları,yemekleri,temizliği ve ortamı nedeniyle tavsiye ederim.kesinlikle gidin derim.memenun kalacağınızdan eminim.

8,4
Referans Tarihi :  23 Temmuz 2011 Konaklama Tarihi :   Temmuz 2011 telefon
Orkan Haliloglu
Tavsiye Ediyorum

Mükemmel bir otel

9,4
Referans Tarihi :  15 Haziran 2011 Konaklama Tarihi :   Haziran 2011 tel
Demet Savaş
Eğer fethiye-ölüdeniz'e gitmeyi düşünüyorsanız, kesinlikle bu otele gitmelisiniz. 3 yıldızlı idi geçen yaz, ancak bildiğim kadarıyla 4.yü bekliyorlardı. yemekleri çok güzel ve çeşit boldu, ayrıca konum olarak sahile yürüme mesafesindeydi ki, ölüdenizdeki çoğu otel dağın başında kalıyor. biz eşimle 5 gece kaldık, ancak çok üzülerek ayrıldık, keşke tatilimiz daha uzun olsaydı. ayrıca fiyatı uygun. tek tavsiyem bamturla gitmeyin, tur operatörleri çok ilgisiz ve sıradan turları çok pahalıya satmaya kalkıyorlar. zaten biz arkadaşı sadece ilk gün gördük, o da bize tur satmaya çalışırken, bir daha da görmedik. ancak otelin güzelliği bize bunu unutturdu.
9,6
Referans Tarihi :  24 Ocak 2011 Konaklama Tarihi :   A 2010 adresi
Eser Güner
Hotel hakkında yorumları okuduktan sonra birkaç bişey yazayım istedim.öncelikle bu yorumlar eski tarihli yapılmış olduğundan dikkate almayınız.2010 temmuz ayında kardeşlerimle birlikte gittik.harika 1 hafta geçirdik puanlamamdan da bunu görebilirsiniz.günboyu animasyon çok temiz bir ortam ilgili işini bilen personel harika bir ortam ve fiyat gerçekten uygun.
9,3
Referans Tarihi :  01 Ocak 2011 Konaklama Tarihi :   Temmuz 2010 fiyat
Müge Kaya
Bu otelde ailemle brlikte 4 gce kaldm..konumu temzliği özllkle yemekleri herşeii çok güsldi..tek sorun animasyonun olmaması 2 yada 3 gcede bir animasyon oluo oda çok az sürüo..sbahları nerdese hiç animasyon yok.. ama onun dşında çok güsldii hrşey..bde özllkle çalışanlar çok sıcakkanlı ve arkadaşca..4 gce kalmama rağmen özllkle bardaki arkdşlarla çok ii anlştık..özllkle gülnur ablaya süleymana erdeme ve neşete çok çok tşekkür edrm gdince mtlaka tanıın onlrı derim..
8,4
Referans Tarihi :  08 Temmuz 2009 Konaklama Tarihi :   Haziran 2009 ucuz fiyatları
Serkan Taşkın
Tatil için ölüdenizdeki bu hotel'e gittik.internet sitesindeki resimler ve anlatılanlar bizi etkilemişti.fakat hizmet konusunda birkaç noktada sıkıntı yaşadık.en önemlisi otelin animatörü türk müşterilerine karşı oldukça ilgisizdi.resmen tükleri ikinci plana atıyordu.bir hafta boyunca gözlemlerimiz doğrultusunda her turistle birebir ilgilendi.fakat bizimle ve diğer türk müşterilerle bırakın ilgilenmeyi bir merhaba bile demedi.bu bize yapılmış çok büyük bir saygısızlıktı.sonradan duyduk ki bu adam türk olmasına rağmen türk insanını sevmezmiş.neden acaba!!! diğer bir sıkıntı ise barda çalışan iki barmen onlarda aynı şekilde bize hizmet konusunda geride kaldılar ve özellikle dikkat ettiğimiz nokta alkollü turist kadınlara tacizde bulunmaları.bu ise gerçekten büyük ayıptı.. kendi ülkemde bunları yaşayıp,görmek bizleri oldukça üzmüştür. bu insanların hizmet anlayışının sorgulanmasını istiyorum.
7,4
Referans Tarihi :  27 Ağustos 2008 Konaklama Tarihi :   A 2008 fotoğrafları
İlyas Taş
Bence ölüdenizin en güzel 4 yıldızlı tesisi.bir kere kenarda kaldığı için ortada kalmıyor o sebeble aileye uygun.yemekler güzel serviste çok güzel.herşey dahil çalışıyorlar burda vermiş oldukları ürünlerde kaliteli.biz eşimle 7 gün kaldık ve çok memnun ayrıldık bu sebeble herkese tavsiye ediyorum.fethiye ve 4 yıldız derseniz orda eniyisi bu otel
8,3
Referans Tarihi :  04 Ağustos 2008 Konaklama Tarihi :   Temmuz 2007 mail adresi

Ücretsiz Kurumsal Üyelik
OtelReferans puanını sitenizde yayınlayın

Etiket Bulutu
Turquoise Hotel Şikayet  Club Kastalia Fiyatları  Turquoise Hotel Telefon  Turquoise Hotel Fiyat Karşılaştırma  Bareboat Charter Turkey  Club Dost Hotel  Club Turkuaz Garden  Aymes Hotel  Montebello Resort Hotel  Golden Life Resort & Spa  The Tower Hotel Ölüdeniz  Monta Verde Hotel & Villas  Belle Vue Hotel  Liberty Hotel Ölüdeniz  Sunshine Holiday Resort  Dorian Hotel  Mendos Hotel  Alize Otel  Marina Vista Hotel Fethiye  Turquoise Hotel Şikayet