bir referans yeter
otelreferans.com logo

Avantgarde Hotel & Resort şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz


Konum2
Temizlik2
Servis1
Yiyecek & İçecek2
Odalar2
Eğlence & Animasyon1
Fiyat & Kalite1
Avantgarde Hotel & Resort şikayet ve yorumları

Avantgarde Hotel & Resort şikayet ve yorumları

Antalya - Kemer
1 referans, 23.223 görüntülenme, 1.6/10 puan
1,6

2
İstanbul Gittiğim En Berbat Otel
*yazılacak o kadar çok şey varki aslında , otel çalışanlarının seviyesiz ve kötü davranıları başta olmak üzere animasyon etkinliklerinin zayıf olması ve bunu animasyon müdürü volkan a şikayet etmemize rağmen karşılığında hiçbir tatmin edici bir cevap alamamamızdan dolayı otel adına büyük üzüntü duyuyorum.
*herşey dahil konseptinde hizmet veren bu berbat otel gece 1 den sonra sabah 7 ye kadar yemek vermemekte ve gece yemek yemek isteyen müşterilerine 1 haftalığına 4-5 binlira ücret ödeyerek kalmanıza rağmen hala birşeyler koparabilmek için oda servisi adı altında insanları soymaktadır.
*restorantı 5 yıldızlı otel seviyesinin altındadır masalar yetersizdir gelen müşteriler ellerinde tabaklarla masa masa boş yer aramaktadır , boş olan yere oturmak istediğinizde buraların dolu olduğunu rezerve edildiğini söyleyerek ayakta kalmanızı zevkle izlemektedirler.
*her hangi bir şeyden rahatsızlık duyduğunuz yada sıkıntınız olduğunda hiçbir şey yapmamaktadır ve bizim konseptimiz böyle diyerek mağdur etmektedirler .
*biz yandık siz yanmayın arkadaşlar. saygılar
Referans Tarihi : 08 Ağustos 2017
Konaklama Tarihi : Ağustos 2017
1,6