bir referans yeter
Otel Referans
Otel şikayet, yorum, tavsiye, görüş, puan, öneri, eleştiri ve değerlendirmelerini okuyun tatilinizi şansa bırakmayın…

Hakkımızda

OtelReferans her geçen gün gelişmekte olan iç turizmin gelişiminde hem misafirlerin tatillerine, hem de otel işletmelerine olumlu katkılar sunmayı amaçlamaktadır. İyi bir tatil herkesin hakkı olduğu için, OtelReferans olarak hiç bir tatilcinin tatilini riske atmasını istememekteyiz. Bu sebeple bu interaktif ortamda hem otel işletmeleri, hem de onların misafirleri arasında tarafsız bir bağ oluşturarak, Turizm bilinci ve kalitesini artırmak amacı ile yola çıkmış bulunmaktayız.

Sistemimizde herkes tatil yaptığı otel hakkında olumlu, olumsuz referanslarını yazabilir ve oteller hakkında değerlendirmede bulunabilir . Bu referanslar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra sitemizde yayınlanacaktır. Yayınlanan her referans otel işletmelerine e-mail yoluyla bildirilmektedir. Eğer otel işletmeleri haklarında yazılan referansa cevap yazmak isterlerse, her zaman bir cevap hakları vardır.

Amacımız, misafirlerin otelde konakladıkları süre içinde, misafirlerin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktır. Websitemiz aracılığı ile otel işletmelerimizin, aktif ve birebir misafir ilişkisi içerisinde bulunmalarını sağlamaktır. Misafirler rezervasyon yapmadan önce, doğru karar vermeleri için gerçek referansları okuyarak, tatil yapacakları doğru oteli seçebilmeleri amaçlanmıştır. Ayrıca iyi hizmet veren otellerin imajını ve ününü geliştirmeye yardımcı olacağımıza da inanmaktayız. Otel işletmelerimizin sektördeki gelişmelere ve müşteri isteklerinin trendini takip etmekte, hassasiyet göstermelerine yardımcı olacağımıza da inanmaktayız. Websitemizde yapılan her olumlu referansın oteller için mükemmel bir reklam aracı olacağından da eminiz. Bir otelden memnun kalan bir misafir dostlarına kaldığı oteli memnuniyetle anlatır ve tavsiye eder. Artık bu memnuniyet sadece dostları ile sınırlı kalmayıp, websitemizi ziyaret eden herkes tarafından paylaşılacaktır.

Bu sebeple tüm otel işletmelerimize daha iyi hizmet için başarılar diliyoruz ve herkese iyi tatiller diliyoruz.