bir referans yeter
Otel Referans
Otel şikayet, yorum, tavsiye, görüş, puan, öneri, eleştiri ve değerlendirmelerini okuyun tatilinizi şansa bırakmayın…

Kullanım Şartları

Referans Yazan Kişi Kullanım Şartları

Yazılmış olan referansın tarafınızdan yazıldığını doğrulamak ve web sitesi kullanım şartlarını kabul ettiğinizi onaylamak için, e-mail adresinize gönderilen aktivasyon mailini onayladıktan sonra referansınız aktif hale gelir. Referansın Aktif hale geldiği referans sahibinin e-mail adresine mail ile bildirilir.

1- Yazılan referansın içeriğinden tamamen şahsen sorumlu olacağını, bu yazıların hiçbir şekilde otelreferans.com sitesini ve yetkililerini bağlamayacağını kabul ve beyan eder.

2- Yazılan referansta kişi ve kurumların itibarlarını zedeleyecek ifadeler, hakaret veya haksız fiil teşkil edecek benzer tabirler kullanmayacağını ve işletmelerin bu durumdan dolayı meydana gelebilecek zararlarından sorumlu olacağını beyan ve taahhüt eder.

3- Otelreferans.com sitesinde yazdığı bütün referansların sadece şahsi tecrübelerinden edindiği izlenimlerin doğru olarak aktarılmasından ibaret olduğunu beyan ve taahhüt eder.

4- Referansın site yönetimi tarafından kısaltılarak veya gerekli görüldüğü takdirde anafikri değişmemek kaydıyla düzeltme ve düzenlemeler yapılarak yayınlanabileceğini veya uygun görülmediği takdirde yayınlanmayabileceğini veya kısmen yayınlanabileceğini kabul eder.

5- İletişim bilgilerinin müşteri memnuniyeti çerçevesinde veya gerekli görülen başka durumlarda ilgili kurumlarla paylaşılmasını kabul eder.

İşletmeler Kullanım Şartları

Referansı yazan kişi aktivasyon mailini onayladıktan sonra, aktivasyon maili editörlerimizce onaylanarak referans aktif hale gelir. Referansın aktif hale gelmesi ile birlikte sistemimizdeki işletmenin e-mail adresine otomatik olarak işletme hakkında referans yazıldığına dair ve bu referansa cevap yazılabilmesi için web sitemize ait linkler gönderilmektedir.Mailin gelmemesi halinde geçersiz veya yanlış mail adresi olma ihtimali bulunmaktadır. Bu durumda işletmenizin mail adresini ve güncel bilgilerinizi info@otelreferans.com mail adresimize yazabilirsiniz. Referansa işletme tarafından yazılan cevap editörlerimiz tarafından incelendikten sonra aynı referansla birlikte yayımlanır. Yayımlanması ile birlikte refansı yazan kişiye otomatik olarak referansa cevap yazıldığına dair bir mail gönderilir.

1- Referansa verilen cevapların içeriğinden tamamen sorumlu olacağını, bu yazıların hiçbir şekilde otelreferans.com sitesini ve yetkililerini bağlamayacağını kabul ve beyan eder.

2- Referansa verilen cevaplarda kişilerin itibarlarını zedeleyecek ifadeler, hakaret veya haksız fiil teşkil edecek benzer tabirler kullanmayacağını beyan ve taahhüt eder.

3- Referansa verilen cevapların site yönetimi tarafından kısaltılarak veya gerekli görüldüğü takdirde anafikri değişmemek kaydıyla düzeltme ve düzenlemeler yapılarak yayınlanabileceğini veya uygun görülmediği takdirde yayınlanmayabileceğini veya kısmen yayınlanabileceğini kabul eder.