Otium Eco Club Side Şikayet ve Yorumları

9.9
11

Otium Eco Club Side

Antalya / Side
Kaliteli Hizmet,tek Kelimeyle Muhteşem

914 haziran 2013 tarihinde eşi ve çocuğumla beraber bu otelde konakladık. 365 gün çalıştıktan sonra 1 hafta çıkacağım tatilin iyi olması için internet üzerinden çok fazla araştırma yaptım ve bu oteli buldum, iyikide bulmuşum.. otele daha girer girmez sizi güler yüzlü personel karşılıyor, siz giriş işlemlerinizi yaparken içecekleriniz geliyor ve uzun bir yolculuğun ardından kendinizi dinlenmiş hissediyorsunuz. odalar geniş ve ferah , hergün detaylı bir temizlik yapılıyor, yemekler deseniz muhteşem, hem çeşit fazla hemde çok lezzetli, bizim gittiğimiz akşam türk gecesi vardı ve adana kebabından çiğ köftesine , içli köfteden sarmasına kadar her şey vardı ve hepside lüks bir restauranttaki kadar lezzetliydi. personel her daim saygılı ve güler yüzlü idi. otel özellikle çoulu aileler için tasarlanmış ve hizmet vermekte , çocuğunuz varsa kesinlikle canı sıkılmaz, sizde çocuğunuzla beraber rahat ve konforlu bir tatil geçirebilirsiniz. animasyon ekibi hem yeterli hem de yetenekli, sabah 10:30 la başlıyan animasyon gece 23:00 a kadar sürüyor. otelin 3 tane çocuk havuzu 3 tanede büyükler için havuzu mevcut, şezlonk sıkıntısı kesinlikle çekmiyorsunuz, öyle erkenden havuz başına ineyimde şezlonk kapayım derdi yok. tek kelime ile müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet anlayışına sahip bu oteli gitmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum, özellikle çocuklu aileler için muhteşem bir tatil

Haziran 2013
Volkan
Tam Bir Aile Oteli

Temmuz 2011'de uzun araştırmalar ve tavsiye sonucu otium eco club side'yi tercih ettik. iyiki de etmişiz.özellikle de çocuklu ailelere kesinlikle tavsiye ederim. karşılama,ilgi gayet iyi, personeli güleryüzlü. lobi de türk kahvenizi keyifle içebilirsiniz.odalar temiz ve çok hoş döşenmiş.temizliğine dikkat ediliyor.havuz sayısı yeterli,havuzlar temiz. minik bebekler için bile havuz düşünülmüş,üstelik üstü kapalı bu da ayrıca güzel. yanınızda plaj havlusu getirmenize gerek yok. günde 2 sefer havlu almanız için kart veriyorlar.yemekler ve içecekler çeşitli, lezzetli ve kaliteli, asla aç kalmazsınız. yemek salonu geniş, itiş kakış asla söz konusu değil.azalan yemekler için takviye yapılıyor.çocuklar için restorantı bile var. küçük çocuğunuz varsa bol miktarda mama sandalyesi de mevcut.kalabalık aileler için daha geniş masaları da var. 2 alakart restorantı var. her taraf yemyeşil, otelin etrafında titreyen göl var. doğayla iç içesiniz.otel denize sıfır değil diye asla dert etmeyin. çünkü 20 dakikada bir servis var. eğer servise binmek istemezseniz titreyen göl etrafından 45 dakikada yürüyerek otelin kendi plajına gidebilirsiniz. yemek saatlerinde otele dönmenize gerek yok. çünkü plajın kendi açık büfesi var. balığından, tavuğuna, pizzasından hamburgerine,içeceklerinden meyvesine kadar ihtiyacınız olan şeyler burada mevcut. ayrıca güvenlik görevlisi,çocuk parkı, plaj voleybolu oynayabileceğiniz yeri bile var. geceleri çocukları toplayıp eğlendirmeye götüren animasyon ekibi bile var.çocuğunuz varsa eğer hiç düşünmeden bu oteli tercih edebilirsiniz. kısacası biz otium eco club'tan çok memnun kaldık. tekrar gitmeyi isteyebileceğimiz bir tesis...teşekkürler otium :)

Temmuz 2011
Doğa
Çocuklu Aileler İçin Çok Başarılı

Henüz tatilimden yeni döndüm ve sıcagı sıcagına yazmak istedim.. otele ilk geldiğinizde kibar bir güvenlik görevlisi hanım sizi karşılıyor resepsiyona gectiğinizde aynı kibarlıkta ve ilgili resepsiyon görevlileri 10 dakika sürmeden işlemlerinizi bitirip yine aynı kibarlıkta belboya valizlerinizi teslim ediyorlar.. gelellim detaylara odalar tertemiz ve düzenli yemekler çeşitli ve lezzetli otelde neredeyse hiç aç kalmıyorsunuz sürekli bir yerlerde yiyecek var.. içecekler hep marka bilinmeyen sulandırılmış ürünler yok.. yemek salonu geniş ve sıraya gir yemek bekle derdi yok .. yemek salonunda çocugunuz ile yemek isterseniz bol sayıda mama sandalyesi var (sürekli temizlenen mama sandalyeleri) daha büyük çocuklar içinde aile masaları mevcut (sizin masanızın yanında küçük masa ve sandalyesi olan) havuzlar bol sayıda yeterli büyüklükte ve temiz.. havuz ve plaj icin hergün degistirebileceğiniz havlu veriyorlar.. deniz uzak diye düşünmeyin 20 dakikada bir servis var servis kullanmak istemezseniz titreyen göl manzarası ile otelin yanında 35 dakika yürüyüş ile güvenlik elemanı barı ve acık bufesi çocuk parkı olan güzel bir tesis plajına ulasıyorsunuz.. tesis yemyeşil her yer ağaç ve çimen şeklinde.. ve en önemlisi otelin konsepti; otel çocuklu aileler için inanılmaz ince düşünülmüş düzenlemeler ile dolu.. yeni doğmuş bebeğiniz bile olsa onlara hitap eden çocuk havuzu çocuk restaurantı ve kocaman bir mini clubu var .. öyleki siz tatil yapacagım deseniz çocugunuza bakacak personel ile birlikte çocugunuz çok güzel zaman geçirecektir.. çocuk havuzu çocuk restaurantı çocuk oyun alanı çocuk sineması bile var.. isterseniz çocugunuzu uyutmak için hazırlanmış özel alanları bile var.. sizi havuz başında rahatsız etmeyen bir animasyon ekibi var ki geceleri bütün çocukları toplayıp çocuk animasyonuna götürüp eğlendiriyorlar.. çocugunuz varsa hiç düşünmeden gidebileceğiniz bir tesis .. personelin türk misafirlere olan yaklaşımı da takdir edilecek cinsten .. çok yardımcı ve kibarlar.. dediğim gibi çocugunuz varsa orada ne yediririm ne şekilde oyalarım derdiniz olmayan harkulade bir tesis.. en kısa zamanda tekrar gitmeyi isteyecegim güzel bir tesis..

Haziran 2012
Oxygen

Otium Eco Club Side