bir referans yeter
otelreferans.com logo

Kaya Palazzo Golf Resort şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz

Kaya Palazzo Golf Resort şikayet ve yorumları


tesisinde ne zaman konaklamak istiyorsunuz?

Gece Sayısı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
BoatingTurkey.net - Unutulmaz bir mavi yolculuk

Konum7
Temizlik5
Servis5
Yiyecek & İçecek6
Odalar4
Eğlence & Animasyon4
Fiyat & Kalite5
Kaya Palazzo Golf Resort şikayet ve yorumları

Kaya Palazzo Golf Resort şikayet ve yorumları

Antalya - Belek
4 referans, 14.227 görüntülenme, 5.1/10 puan
5,1

5
Bayan Şikayer
Cok berbat bir hotel hiç tavsiye etmem. 3 gün kaldık ve artık hotel değiştiriyoruz. 5 yıldız la alakası yok.
Referans Tarihi : 17 Temmuz 2016
Konaklama Tarihi : Temmuz 2016
2,7
Dr Dikkat
Otel içinde davranış ve konum olarak 2 otel var.benim odam 3.katta ama diskonun gürültüsünden uyumanız olanaksız.odada bavulunuzu koyacagınız yer yok. wc çok dar yemek çeşidi çok zayıf.yabancı müşteri ile türk oda yer davranış her konuda farklı davranış kendi ülkemde 2.sınıf olmak isterseniz ideal
Referans Tarihi : 21 Nisan 2015
Konaklama Tarihi : Nisan 2015
4,6
Sibel Çok Kötü
Otelin double swim up odasında konakladık. oda ve tüm koridor lağam kokuyor. yetkililerle görüşmemize rağmen bu sorunu çözemeyeceklerini başka sorunumuz varsa odayla ilgili ancak onu halledebileceklerini söylediler. odadan çıkıp havuzda biraz temiz hava alayım deseniz aynı koku orda da mevcut.ayrıca odalarda ve otelin restoran kısımlarında özellikle akşamları güve var ve baş etmek mümkün değil. biz iki aile kaldık odada ve rezervasyonu yaptırırken bize iki aile olarak çok rahat edeceğimizi geniş bir oda olduğunu söylediler. odaların biri büyük onda sorun yoktu. ancak diğer oda bir felaketti. odada iki adet tek kişilik yatak konulmuş bir ailenin yatacağı düşünülmüş fakat oda o kadar küçük ki yatak kapaya kadar uzandığından kapı kapanmıyor, kapısı açık bir odada yatmak zorunda kalıyorsunuz. oda servisi, teknik servis, resepsiyon derseniz onlara ulaşmak bir mucize. bir ihtiyacınız için en az 10 kez aramanız gerekiyor. otelin kapalı araç parkı yok, aracınız tatiliniz boyunca güneşte kalıyor. plaja gelince; iskelesi var ancak iskelede duş yok. duş almak için iskeleden geçip sahile inilen ilk noktadaki tek duşa kadar gitmeniz gerekiyor. pavilyon var, ancak onların da ne önünde ne yakınında duş var. içinde müzik yanını elektrik yok. minderler küçük bütün gün rahat oturamıyorsunuz. otelde akşamları yapılabilecek hiç bir şey yok. gösteriler inanılmaz başarısız. otelin tek iyi tarafı; hem snack restoranları hem ana restoranı hem de alakart restoranlarındaki lezzetlerin gerçekten güzel olması idi. özellikle alakart restoranlarından italyan ve asya mutfağını demenizi tavsiye ederim tabi giderseniz. servis elemanları oldukça profesyonel ve kibarlar.
Referans Tarihi : 14 Ağustos 2013
Konaklama Tarihi : Ağustos 2013
3,1
Lokman Güzel Tatil
Çok yeni ve çok güzel bir otel, otel değil de saray ( adından da anlaşılıyor). karşılama ve uğurlama çok güler yüzlü. yemekler çok çeşitli ve bol. y*** tura teşekkürler. tüm çalışanlara teşekkür.
Referans Tarihi : 14 Ağustos 2013
Konaklama Tarihi : Ağustos 2013
9,9
Zeccy Web Dizayn