bir referans yeter
otelreferans.com logo

Kaya Palazzo Golf Resort şikayet ve yorumları

okuyun, tatilinizi şansa bırakmayın...
Yorum yaz


Konum7
Temizlik5
Servis5
Yiyecek & İçecek6
Odalar4
Eğlence & Animasyon5
Fiyat & Kalite4
Kaya Palazzo Golf Resort şikayet ve yorumları

Kaya Palazzo Golf Resort şikayet ve yorumları

Antalya - Belek
8 referans, 23.566 görüntülenme, 5/10 puan
5,0

5
Okan Oda Ve Temizlik
3 kişilik aile odası olarak tarafımıza tahsis edilen bahçe odasında ikinci oda resmen rezalet. kanepenin sıradan bir demir yatak olduğu, odada yetişkin bir üçüncü kişinin kalması otele ödenen tatil ücreti ile tamamen ters orantılı. dudak uçuklatan fiyatlar ödenince haliyle beklentide aynı oranda oluyor. ayrıca odadan tarantula diye bilinen örümceğe benzer bir örümcek çıkması, odalardaki eşyaların lekeli ve pis olması, cırcır böceklerinin odayı kaplayan sesi de cabası. yalıtım da sıfır.
Referans Tarihi : 27 Temmuz 2017
Konaklama Tarihi : Temmuz 2017
3,3
Ebru Süper Personel
Kışın antalya da tatil olmaz derdim ama gayet keyifli geçti. çocuklarım çok eğlendiler. kids clupdan elena adeta özel baby sister lariymis gibi ilgilendi. surekli yanımıza gelip siz rahat sohbet edin diyerek cocuklari götürüyordu .gece 11e kadar onlarla oyun oynadı.
diğer çalışan personeller de bir harikaydı. adeta ev sahibi nezaretinde çalışıyorlar.
Referans Tarihi : 28 Kasım 2016
Konaklama Tarihi : Kasım 2016
9,7
Çağlar Oda Soğuk Dememize Rağmen İlgi Alaka Sıfır
Otelde eşimin eğitimi için konaklıyoruz.fakat otelde verilen oda soğuk ekim ay'ı sebebiyle..2 küçük çocuğumuz olması sebebiyle defalarca çocuklar hasta olur merkez bina verin güneş alan yer olsun dememize rağmen ilgi ve alaka gereken yeri bulmadı.( klimalar merkezi olduğu için ısıtma sistemi çalışmıyor ) en sonunda kendimiz ısıtıcı verin bari diyerek ısıtıcı istedik ama şuan ısıtıcı fln da gelmedi .. sakın ola ki parası ii kalitelidir imajı olmasın..hiç öyle olmuyor..
Referans Tarihi : 05 Ekim 2016
Konaklama Tarihi : Ekim 2016
3,6
Tatilci Berbat
15/20 temmuz arası konakladım.heryıl antalya tarafınaa tatile giderim.ilk defa bu kadar berbat yiyecek konusu ve temizlik konusunda böyle bir otel gördüm. çocuklarım aç kaldı.verdiğim paraya yazık.dışarı gidip karnımızı doyurduk artık.nerden bu oteli seçtim.fiyat kendi kategorinde olan otellerden daha yüksek. ama kalite sıfır.misafir ilişkileri hergün şikayet için dolu. amannn diyeyim bu otele gitmeyi düşünürseniz on kere daha düşünün.taksiye bindim taksici diyorki bu otelden aldığım müşteriler hep aç olduklarını ve nerden geldim diyorlar dedi
Referans Tarihi : 23 Temmuz 2016
Konaklama Tarihi : Temmuz 0
3,1
Bayan Şikayer
Cok berbat bir hotel hiç tavsiye etmem. 3 gün kaldık ve artık hotel değiştiriyoruz. 5 yıldız la alakası yok.
Referans Tarihi : 17 Temmuz 2016
Konaklama Tarihi : Temmuz 2016
2,7

Dr Dikkat
Otel içinde davranış ve konum olarak 2 otel var.benim odam 3.katta ama diskonun gürültüsünden uyumanız olanaksız.odada bavulunuzu koyacagınız yer yok. wc çok dar yemek çeşidi çok zayıf.yabancı müşteri ile türk oda yer davranış her konuda farklı davranış kendi ülkemde 2.sınıf olmak isterseniz ideal
Referans Tarihi : 21 Mayıs 2015
Konaklama Tarihi : Nisan 2015
4,6
Sibel Çok Kötü
Otelin double swim up odasında konakladık. oda ve tüm koridor lağam kokuyor. yetkililerle görüşmemize rağmen bu sorunu çözemeyeceklerini başka sorunumuz varsa odayla ilgili ancak onu halledebileceklerini söylediler. odadan çıkıp havuzda biraz temiz hava alayım deseniz aynı koku orda da mevcut.ayrıca odalarda ve otelin restoran kısımlarında özellikle akşamları güve var ve baş etmek mümkün değil. biz iki aile kaldık odada ve rezervasyonu yaptırırken bize iki aile olarak çok rahat edeceğimizi geniş bir oda olduğunu söylediler. odaların biri büyük onda sorun yoktu. ancak diğer oda bir felaketti. odada iki adet tek kişilik yatak konulmuş bir ailenin yatacağı düşünülmüş fakat oda o kadar küçük ki yatak kapaya kadar uzandığından kapı kapanmıyor, kapısı açık bir odada yatmak zorunda kalıyorsunuz. oda servisi, teknik servis, resepsiyon derseniz onlara ulaşmak bir mucize. bir ihtiyacınız için en az 10 kez aramanız gerekiyor. otelin kapalı araç parkı yok, aracınız tatiliniz boyunca güneşte kalıyor. plaja gelince; iskelesi var ancak iskelede duş yok. duş almak için iskeleden geçip sahile inilen ilk noktadaki tek duşa kadar gitmeniz gerekiyor. pavilyon var, ancak onların da ne önünde ne yakınında duş var. içinde müzik yanını elektrik yok. minderler küçük bütün gün rahat oturamıyorsunuz. otelde akşamları yapılabilecek hiç bir şey yok. gösteriler inanılmaz başarısız. otelin tek iyi tarafı; hem snack restoranları hem ana restoranı hem de alakart restoranlarındaki lezzetlerin gerçekten güzel olması idi. özellikle alakart restoranlarından italyan ve asya mutfağını demenizi tavsiye ederim tabi giderseniz. servis elemanları oldukça profesyonel ve kibarlar.
Referans Tarihi : 14 Ağustos 2013
Konaklama Tarihi : Ağustos 2013
3,1
Lokman Güzel Tatil
Çok yeni ve çok güzel bir otel, otel değil de saray ( adından da anlaşılıyor). karşılama ve uğurlama çok güler yüzlü. yemekler çok çeşitli ve bol. y*** tura teşekkürler. tüm çalışanlara teşekkür.
Referans Tarihi : 14 Ağustos 2013
Konaklama Tarihi : Ağustos 2013
9,9

Zeccy Web Dizayn