Goddess Of Bodrum İsis Hotel Şikayet ve Yorumları

5.3
43

Goddess Of Bodrum İsis Hotel

Muğla / Bodrum
Tatilime 13 Kala Rezervasyonumu İptal Ettiler

Merhaba isis otel .eşimi arayıp yorum yapmayın diye rica etmişsiniz ama yapıcam. itibarınızı zedeleyecek hakaret yada küfür içeren bir yorumda bulunmadığım halde beni tüm sosyal medya hesaplarından engellediniz.hatta beğenen ve takip edenleri de engellediniz.kurumsal bir işletme yorumlara açık eksikliklerini bu şekilde görebilir. bu yorumu defalarca yayınladım ve defalarca kaldırdınız. ben hakkımı aramakta asla yılmam siz kaldırın ben yazarım. olumsuz yorum yaptı diye otelden müşteri kovacak kadar gerçekten kötü bir işletmemi siniz. tripadvisor,şikayet ve müşteriniz olan insanlarla iletişime geçerek çok fazla olumsuz resim ve mesaja ulaştım. yorum yapmakta hakkım olduğu için yaptım.sizinle asla iptal ettirme konusunda yazışmadım,yazmış olsam neden şikayet etme gereği duyayım. tüm insanlar bütün işlerini bıraktı ve goddes of bodrum otelin itibarını zedelemeye mi çalışıyor? ets turun arama ve ses kayıtlarına istersek ulaşabilriz tatilimize 13 kala rezervasyonumuzu iptal ettiniz.yorumu aylar öncesinde yapmıştım ama bu zamanı beklediniz maddi manevi mağdur etmek için.çünkü ben rezervasyonumu şubat ayında yaptırdım , şuan sezon fiyatları 2 katı .aslında bize iyilik yaptınız çok temiz ve müşteri memnuniyetine önem veren bir otelden rezervasyon yaptırdım.tatil sonrası görüşlerimide tek tek yazacağım.keşke misafir olarak ağırlayıp bunların asılsız olduğunu kanıtlıcak kadar kurumsal olabilseydiniz,özrümü diler hatta utanır olumlu geri dönüşümü yapardım.

Ağustos 2019
Hazel G****
Aman Diyeyim

Şu an otelde son gecemiz ve sevinçten havalara uçuyoruz ailece bittiği içinınanın çok araştırdık gelirken yorumlara bakınca ne kadar kötü olabilir millet abartıyor hatta para veriyorlar kimse bisey begenmiyor dedim ama gerçekten böyle. odalar fena değil hatta biz bahçe tarafındayız oldukça güzel ve yeni ama ne servis ne yemek herşey berbat otelde çalışan garsonlar bitmiş vaziyette eleman yok barda içecek birşey yok ya dolaplar kilitli yada makineler bozuk öyle beklemeyin havuz basında bisey içeriz diye anca denk gelirse bulursunuz. ara sıcak beklemeyin ultra herşey dahil diye ya pastanede geçmiş günlerden kalan kuru pasta yada 1 2 saat gözleme yapan abla oda maalesef 10 dakikada 1 gözleme yapabiliyor cunki yanlız yapmaya çalışıyor kadıncağız restorantta tabaklar catallar pislik ıçinde her akşam ve oglen aynı yemekler ama yemekler ertesi günden kalma sanki. bir tatlısı var ama her renk sadece pudingli ama. otelde su yok bira yok makineler bozuk kötü ama çok kötü özellikle su istemeyin cunki otelde su bitiyor hatta barmen arkadaş bile su bulmakta zorlanıyor havuz çok pis günde 2 kere garson geliyor oda etraftaki çöpleri alıyor hayatımda hiç yorum yapmadım ama sırf bizim yaşadıklarımızı yaşamayın diye üye olup yazmak istedim ayrıca ets tur çok önerdi animasyon çok iyi diye sadece bağırarak gunaydin ve dart oynatılıyor hepsi buhele hele gece yemeği varya o hepsinden güzel soğuk çorba ama ekmeksiz severseniz cunki oda yok ama hak yemeyeyim turşuda vardi herkesin yilda 1 kez zorluklarla geldiği tatile yazık ediyorlar birdaha asla görüşmemek üzere isis

Ağustos 2019
Yasin
Hayal Kırıklığı.

Tatil öncesi hem ets hem de oteli daha önce kullanmış arkadaşlar çok beklenti içinde olmamamız gerektiğini söylemişlerdi ama bu kadar temel sorunlarla karşılaşacağımızı ummuyorduk. birinci gün bize verilen odanın kapısının kilitlenemediğini farkettik, kapı dışarıdan kartsız açılabiliyordu. tamir edememelerine ve otelde aynı tip boş başka oda olmasına rağmen yeni oda vermemek için biraz ayak sürüdüler ama sonunda bizi aynı tip farklı bir odaya aldılar. yeni odada da klimalar arızalandı, 2 gün onların tamiriyle uğraştılar. arada bozuk klima nedeniyle odanın elektrik sigortası da attı, birkaç kez elektriksiz kaldık. biz gitmeden önceki akşam sorunları giderebildiler ama tatil ustalarla uğraşmakla geçti. siz de 10000 tl verip tatil yapmak yerine bakım isteyen yazlığınızla uğraşıyormuş hissiyatı yaşamak istemiyorsanız bu oteli tercih etmeyin. işin üzücü kısmı bu sorunları yaşayan tek otel sakini biz değildik, resepsiyonda dert yanan başka müşterilerle de karşılaştık. oteldeki alakart restoranların bayağılığından bahsetmiyorum bile. bir tek oteldeki çalışanların çoğunun yardımcı olmaya çalışıp güleryüzlü hizmet vermelerini takdir ediyorum. deniz zaten doğal güzellik, otelin bir katkısı yok. ama otelcilik genel olarak kötü. 25. yıl tecrübeden çok otelin eskidiğini işaret ediyormuş meğer. eskiyen bir otele sorumluların sezon öncesi gerekli temel bakımları yaptırmamaları affedilir gibi değil.

Temmuz 2019
Ali C

Goddess Of Bodrum İsis Hotel